3 pokojowe mieszkanie dla rodziny w Gdyni Obłużu

Największe atuty tego mieszkania:


  • ciekawy układ typu "open space"
  • słoneczne - okna na 3 strony świata
  • niska cena i czynsz
  • wykończone - do wprowadzenia
Jest to bardzo wygodne mieszkanie dla rodziny 2+1, o powierzchni 63 mkw i aranżacji typu "open space". Duża otwarta powierzchnia pokoju dziennego z aneksem kuchennym, płynnie połączona z przedpokojem (łącznie 27 mkw) daje domownikom poczucie przestrzeni i swobody.

W przedpokoju znajdziemy drzwi do dwóch pozostałych pokojów, gdzie w razie potrzeby Ty, lub pozostali domownicy, znajdziecie chwilę prywatności. Mniejszy pokój ma 8 mkw, co sprawia, że jest idealnym kandydatem na małą sypialnię lub garderobę. Większy, o pow. 20 mkw. doskonale sprawdzi się jako pokój dziecięcy.

Mieszkanie, ma ekspozycję aż na 3 strony świata. To rzadkość, czego inne mieszkania w Gdyni na sprzedaż nie oferują. Dzięki temu Twojej rodzinie nigdy nie zabraknie słońca i dobrego samopoczucia. Dobrze nasłonecznione i naświetlone mieszkanie, to również korzyść w postaci niższych rachunków za prąd i ogrzewanie.

Dzięki temu, że mieszkanie jest całkowicie wykończone i do wprowadzenia, zaoszczędzisz czas i sporo pieniędzy, nie wspominając o stresie związanym z samodzielnym remontem. W zasadzie jedyne, co pozostało do zrobienia, to przejażdżka do sklepu meblowego z rodziną po:
  • meble wypoczynkowe i do sypialni
  • AGD do kuchni
  • RTV do części dziennej
...i można się wprowadzać :) Warto zauważyć na zdjęciach przewidzianą przestrzeń na duży telewizor dla Pana domu ;)

Dużym atutem tego mieszkania na sprzedaż jest bardzo rozsądna cena - zarówno w stosunku do całości tego, co otrzymuje Twoja rodzina, jak i w przeliczeniu na metr kwadratowy. Plusów dopełnia także niski koszt utrzymania. Wg właściciela czynsz wynosi jedynie 268 zł/m-c przez cały rok. W wielu innych ofertach, zwłaszcza jeśli chodzi o nowe mieszkania w Gdyni, jest to korzyść wręcz nieosiągalna.

Warto wziąć pod uwagę także sensowną lokalizację w Gdyńskiej dzielnicy Obłuże. Jest to w pełni rozwinięta dzielnica miasta - z pełną infrastrukturą na miejscu. Twoje dziecko znajdzie tu szkołę, przedszkole, place zabaw i parki. Rodzinne zakupy zrobisz w pobliskich dyskontach i marketach. Jeśli zaś zajdzie potrzeba wizyty u lekarza - przychodnie również są na miejscu. 

Mieszkania na sprzedaż w Gdyni Obłużu cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony kupujących, toteż warto się tą ofertą zainteresować, nawet jeśli tej lokalizacji dotąd nie rozważaliście.

...a jeśli lubisz sporty wodne i rekreację, z tej lokalizacji bardzo szybko dostaniesz się do Rewy i na półwysep Helski. Zatem weekend na kite lub surf nie będzie problemem :)

Cena: 375 000 zł
Lokalizacja: Gdynia Obłuże
Komentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!