3 pokojowe mieszkanie dla rodziny w Gdyni z osobną kuchnią

Dlaczego to mieszkanie może się okazać idealne dla Twojej rodziny?


  • Optymalne dla rodziny 2+1
  • 3 ustawne pokoje i osobna kuchnia
  • Stan do wprowadzenia / lekkiego odświeżenia
  • Rozsądna cena
Mieszkanie jest rozwiązaniem idealnym dla rodziny 2+1. Znajdziesz w nim miejsce na ustawny pokój dla dziecka, sypialnię i salon o łącznej powierzchni 60 mkw. Dzięki temu każdy z domowników znajdzie swoje miejsce, a nie zabraknie go także na wspólne chwile w salonie.

Ponieważ to mieszkanie dla rodziny dysponuje osobną kuchnią, nie musisz obawiać się o kuchenne zapachy w części dziennej mieszkania. Także działająca zmywarka do naczyń nie będzie przeszkadzać podczas odpoczynku w salonie ;)

Jako, że mieszkanie znajduje się na Karwinach, cała Twoja rodzina zyska wygodny dostęp do komunikacji miejskiej (w tym PKM). Na miejscu znajdziesz całą infrastrukturę potrzebną do życia - szkołę lub przedszkole dla dziecka, sklepy, pocztę i przychodnię.

Twojej rodzinie nie zabraknie również atrakcji pozwalających aktywnie spędzać czas wolny. W okolicy tego mieszkania na sprzedaż w Gdyni znajdziesz całą masę ciekawych tras do biegania i jazdy na rowerze. W bezpośrednim sąsiedztwie tego mieszkania znajduje się także... basen! Dzięki temu bez względu na porę roku i pogodę za oknem, znajdziesz sposób na utrzymanie formy fizycznej lub aktywność z całą rodziną.

Stan techniczny tego mieszkania w Gdyni, jak zauważysz na zdjęciach, jest bardzo dobry. Właściciel określił stan jako "do odświeżenia", zatem należy liczyć się z drobnymi pracami, takimi jak odmalowanie lub naprawa drobnych usterek. Są to doskonałe punkty do rozmowy o cenie. Niemniej, wiesz dobrze, że takimi sprawami możesz z powodzeniem zająć się po wprowadzeniu ;)

Do tego mieszkania w Gdyni na sprzedaż przynależy piwnica, a w dodatkowej cenie możesz dokupić murowany, osobny garaż (pełna własność). Dzięki temu Twoja rodzina zyska dodatkowe powierzchnie do przechowywania nieco mniej potrzebnych na co dzień rzeczy.

Warto zauważyć, że osobny garaż stanowiący pełną własność to spory atut w porównaniu do rozwiązań z ryku pierwotnego. Decydując się na nowe mieszkania w Gdyni, jedyną dostępna opcją będzie hala garażowa, w której postawisz tylko samochód.

Mieszkanie jest w bardzo rozsądnej cenie, biorąc pod uwagę zarówno jego atuty, stan, powierzchnię jak i lokalizację. Oznacza to, że właściwie bez dodatkowego wkładu w remont, możesz kupić lokum dla swojej rodziny w cenie poniżej 400 tys. zł. Niem a na rynku wielu takich okazji w dobrych lokalizacjach, co tym bardziej sprawia, że jest to oferta godna uwagi.

Cena: 385 000 zł
Lokalizacja: ul. Gojawiczyńskiej, Gdynia KarwinyKomentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!