4 pokojowe mieszkanie dla rodziny w Gdyni Chwarznie-Wiczlinie

Co sprawia, że jest to ciekawe mieszkanie dla rodziny?


  • komfort mieszkania połączony z niezależnością
  • kameralny budynek w zacisznej okolicy
  • bliskość infrastruktury
  • duży metraż w rozsądnej cenie
Propozycja tego mieszkania w Gdyni może być interesująca dla Twojej rodziny przede wszystkim dlatego, że łączy ono w sobie komfort znany Ci z używania typowego mieszkania z niezależnością posiadania domu. 

Jest to mieszkanie, a zatem nie musisz obawiać się o samodzielne, kosztowne remonty dachu, elewacji, instalacji itd. Z drugiej strony mieszkanie dysponuje własnym ogrzewaniem na piec gazowy, dostępem do zamkniętej przestrzeni ogródka. Oznacza to, że sam regulujesz koszty mediów i decydujesz kiedy chcesz ogrzewać.

Mieszkanie znajduje się w kameralnym, 8-apartamentowym budynku w dzielnicy Chwarzno-Wiczlino, bardzo blisko lasu i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dzięki temu Twoja rodzina ma gwarancję ciszy i spokoju na co dzień. Również nie musisz obawiać się, że za oknem zamiast lasu wyrośnie kolejny budynek, co jest częstym zjawiskiem, zwłaszcza jeśli rozważasz nowe mieszkania w Gdyni. Cała okolica jest już zagospodarowana i stanowi zamknięty projekt.

Jednocześnie masz bardzo komfortowy dostęp do całej potrzebnej do życia infrastruktury. Sklepy i dyskonty spożywcze są w pobliżu. W obrębie dzielnicy znajdziesz również szkoły, placówki usługowe, a niebawem także basen i liceum.

Całości dopełnia duży metraż w rozsądnej cenie. To mieszkanie oferuje 86 mkw. podzielone na 4 pokoje - 3 sypialnie i salon z aneksem kuchennym, rozłożone na 2 poziomach. To daje nam cenę metra kwadratowego w kwocie 6384 zł. Biorąc pod uwagę inne mieszkania na sprzedaż w Gdyni, w najbliższej okolicy, o podobnym metrażu i standardzie, jest to cena okazyjna.

Dzięki temu mieszkanie okaże się dobrym rozwiązaniem nawet dla większej rodziny. Każdy z domowników znajdzie swoje miejsce na prywatność. Zarazem wspólne wieczory w przestronnym salonie, a latem we wspólnym ogrodzie z sąsiadami, będą miłym uzupełnieniem po ciężkim dniu pracy.

Do tego mieszkania w Gdyni na sprzedaż, można dokupić także własny, niezależny garaż, usytuowany w bryle budynku. Będzie to jednak dodatkowy koszt, który należy doliczyć do ceny mieszkania.

Cena: 549 000 zł (+ 40 000 zł garaż)
Lokalizacja: ul. F. Sokoła

Komentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!