Komfortowe mieszkanie dla rodziny w Gdyni


Dlaczego to mieszkanie jest idealne dla Twojej rodziny?


  • Zielona okolica z dala od zgiełku,
  • Blisko miasta i ciągów komunikacyjnych,
  • Przestronne, z dużą ilością powierzchni dodatkowej,
  • Garaż na 2 samochody
Propozycja mieszkania w Gdyni optymalna dla czteroosobowej, aktywnej rodziny. Położone w zacisznym i zielonym zakątku Gdyni, w dzielnicy Demptowo, otoczonej lasem i terenami zielonymi. Dzięki temu Twojej rodzinie nie zabraknie tras spacerowych, miejsca na jogging czy weekendowe wypady rowerowe z rodziną.

Jednocześnie Demptowo jest bardzo dobrze skomunikowane z głównymi arteriami miejskimi. Opuszczając ten cichy zakątek bez przeszkód dostaniesz się na Obwodnicę, czy ul. Morską, a najbliższy przystanek ZKM znajdziesz zaledwie 50 m od klatki. Dzięki temu zarówno dojazd do pracy, szkoły, czy na zakupy nie będzie najmniejszym problemem dla Ciebie i Twojej rodziny.

Samo mieszkanie dla rodziny składa się z 4 pokoi i ma powierzchnię ponad 70 mkw, co daje pokój dzienny i 3 sypialnie. Układ mieszkania obfituje także w dodatkowe miejsca na przechowywanie - szafy wnękowe, garderoba i ustawny układ pomieszczeń to duże plusy. W ten sposób zyskujesz przestrzeń którą bez problemu zaaranżujecie po swojemu.

Łącząc powierzchnię z bardzo atrakcyjną ceną, jak na Trójmiejski rynek, otrzymujemy bardzo rozsądne cenowo rozwiązanie dla rodziny 2+2, nie ustępujące komfortem topowym Trójmiejskim osiedlom. Dla przykładu, nowe mieszkania w Gdyni o podobnym metrażu będzie kosztowało podobne pieniądze, w stanie surowym.

Do tego mieszkania na sprzedaż w Gdyni przynależy także duży dwustanowiskowy garaż z przejściem do obszernej ponad 9-metrowej piwnicy. To z pewnością jest atut, który jest rzadkością na rynku.

Jeśli korzystałeś dotychczas z hal garażowych, z pewnością wiesz, że trzymanie w nich czegokolwiek więcej niż samochodu często spotyka się ze sprzeciwem administracji. Własny, osobny garaż oznacza, że możesz samodzielnie zaaranżować przestrzeń ustawiając np. stół warsztatowy i stojak na rowery. Decydując się na przestrzeń garażową i piwniczną, będzie trzeba jednak liczyć się z dopłatą 40 000 zł.

Podsumowując, jeśli szukasz mieszkania w Gdyni na sprzedaż, które:
  • pozwoli na komfortowe mieszkanie 4-osobowej rodzinie
  • będzie usytuowane z dala od zgiełku, a zarazem dobrze skomunikowane
  • będzie wyposażone we własny 2-stanowiskowy garaż
To rozwiązanie jest skierowane właśnie do Twojej rodziny.

Cena: 440 000 zł (+ garaż 40 000 zł)
Lokalizacja: ul. Skarbka


Komentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!