3 pokojowe mieszkanie dla rodziny w Gdyni

Dlaczego warto zainteresować się tą ofertą?

  • Idealne dla rodziny 2+1
  • Dobra cena
  • Blisko szkoły podstawowej
  • Dobrze skomunikowane
  • Wyposażone, stan do wprowadzenia
Oferta tego mieszkania w Gdyni jest przede wszystkim atrakcyjna cenowo. Biorąc pod uwagę standard widoczny na zdjęciach, wyposażanie będące na stanie, po dopełnieniu formalności związanych z zakupem w zasadzie Twoja rodzina może się wprowadzać za 359 000 PLN. Trzeba przyznać, że na dzisiejszym rynku ofert, biorąc pod uwagę mieszkania na sprzedaż w Gdyni zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego, to spora oszczędność.

Zaoszczędzisz także czas i pieniądze na uciążliwym remoncie i wydatkach na sprzęty AGD i RTV. Jeśli zatem szukasz czegoś takiego jak gotowe mieszkanie dla rodziny, które z czasem, na bieżąco urządzisz bardziej "po swojemu" - ta oferta wydaje się być idealna.

Mieszkanie jest 3-pokojowe, zatem optymalne dla rodziny 2+1. Dzięki takiemu układowi pomieszczeń Mama i Tata mogą liczyć na osobną sypialnię, a pociecha będzie miała swój pokój. Do tego dodajmy taras i ogródek, które docenisz w ciepłe dni, choć warto pomyśleć o inwestycji w kosiarkę do trawy :)

Dzięki temu zyskasz wygodną i uporządkowana przestrzeń, gdzie meble przeznaczone do przechowywania, takie jak komody i szafy znajdą swoje miejsce w sypialni i pokoju, a salon pozostanie otwartą przestrzenią do wypoczynku i wspólnego spędzania czasu.

W pobliżu mieszkania jest szkoła podstawowa, co oznacza, że nie będzie konieczności dowożenia dziecka do szkoły, a to oznacza oszczędność czasu codziennie rano. W sąsiedztwie znajdują się także sklepy i markety, dzięki czemu również rodzinne wypady na zakupy będzie można zrealizować bez konieczności dalekich dojazdów samochodem. To korzyść nie do przecenienia, której nowe mieszkania w Gdyni, w podobnej cenie, często nie oferują.

Ul. Jantarowa znajduje się w zacisznej cześć Obłuża, a zarazem bardzo blisko głównych tras komunikacyjnych Gdyni. Estakadą Kwiatkowskiego dostaniesz się szybko do centrum i na obwodnicę. Autobusy z tego miejsca kursują często i w każdym kierunku. To kolejna korzyść, którą warto wziąć pod uwagę szukając mieszkania w Gdyni na sprzedaż. 

Podsumowując, jeśli:
  • jesteście parą z małym dzieckiem, które niebawem wybiera się do szkoły,
  • szukacie zacisznego miejsca do życia, ale nie w smak Wam wyprowadzka na przedmieścia,
  • szukacie oferty przede wszystkim rozsądnej cenowo, ale bez większych kompromisów co do jakości,
ta oferta jest właśnie dla Was.

Lokalizacja: Gdynia, ul. Jantarowa
Cena: 359 000 PLN

Link do oferty: https://www.otodom.pl/oferta/3-pokojowe-mieszkanie-nowe-budownictwo-parter-ID3UpS8.html#6583e4dceb

Komentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!