Przestronne mieszkanie dla rodziny w Gdyni Zachód


Kogo powinna zainteresować ta oferta mieszkania?


  • 5 pokoi, czyli duża przestrzeń dla rodziny
  • własny garaż i ogródek
  • cicha okolica z pełną infrastrukturą na miejscu
  • niezależność funkcjonowania we własnym domu
Ta propozycja mieszkania na sprzedaż w Gdyni jest o tyle wyjątkowa, a zarazem warta rozważenia, że jest to dom bliźniak usytuowany w dzielnicy Chwarzno- Wiczlino.

Szukając mieszkania w Gdyni, zwłaszcza w tej dzielnicy, dom w cenie mieszkania to alternatywa godna rozważenia z kilu powodów. Przede wszystkim zakup takiego domu może okazać się dla Twojej rodziny rozwiązaniem bardziej rozsądnym finansowo. Cena tego bliźniaka jest zbliżona do cen 3- i 4-pokojowych mieszkań na Chwarznie i Wiczlinie. 

W tym rozwiązaniu otrzymujemy aż 134 metry kwadratowe podzielone na 5-pokojową przestrzeń z poddaszem i własnym garażem. Nowe mieszkania w Gdyni, także w tej dzielnicy mają to do siebie, że za przestrzeń garażową lub piwnicę trzeba płacić oddzielnie i nie zawsze jest ona dostępna. Zatem decydując się na dom, w tej samej cenie otrzymujesz więcej przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny.

Ponieważ w praktyce stajesz się posiadaczem domu, wraz z zakupem tego mieszkania w Gdyni na sprzedaż, otrzymujesz własne 526 metrów kwadratowych działki, które zagospodarujesz tak jak chcesz:
  • marzysz o przydomowym ogródku z ziołami? 
  • a może Twoje dzieci wolą przestrzeń do gry w piłkę?  
Dzięki własnemu ogrodowi możesz mieć jedno i drugie.  Zawsze świeże zioła w kuchni i Twoje pociechy zawsze na oku, gdy zażywają świeżego powietrza :)

Niekwestionowanym plusem będzie także własny, osobny garaż. W przeciwieństwie do miejsca w hali garażowej, będziesz mógł zaaranżować tą przestrzeń dokładnie tak jak chcesz. Jeśli masz zacięcie majsterkowicza, z pewnością zmieści się tam wygodny stół roboczy i wszystkie narzędzia. Z pewnością nie będzie problemem także podładowanie akumulatora zimą, czy przechowywanie opon.

Chwarzno-Wiczlino, zwane również Gdynią Zachód, to bardzo prężnie rozwijająca się dzielnica miasta. W najbliższej okolicy znajdują się nowe szkoły i przedszkola, a w budowie jest także liceum. Na miejscu znajdziesz także pełne zaplecze handlowo-usługowe od popularnych dyskontów, po specjalistyczne osiedlowe sklepiki, salony fryzjerskie, przychodnie lekarskie i siłownię. Dzięki temu Twoja rodzina załatwi wszelkie sprawunki bez konieczności dojazdu do centrum. Gdyby jednak taka konieczność zaszła, nawet w godzinach szczytu do centrum Gdyni dostaniesz się samochodem w 15 minut.

Największym atutem tego mieszkania na sprzedaż, jest komfort funkcjonowania we własnym domu, bez wspólnoty i administracji. Oznacza to, że:
  • ogrzewanie uruchomisz kiedy chcesz, 
  • za media rozliczysz się według zużycia, 
  • ...a kiedy uznasz, że czas być bardziej eko - po prostu zamontujesz panele słoneczne na dachu :) 
Podsumowując, jeśli szukasz komfortu i niezależności, ale nie chcesz przepłacać, będzie to idealne mieszkanie dla rodziny. Po prostu żyjesz i funkcjonujesz na własnych zasadach.


Cena: 629 000 PLN
Lokalizacja: ul. Jana Kazimierza

Komentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!