Słoneczne mieszkanie dla rodziny w Gdyni, na osiedlu Dąbrowa

Dlaczego warto zainteresować się tym mieszkaniem dla rodziny?


  • funkcjonalny układ mieszkania
  • 3 pokoje z opcją na 4
  • słoneczne, w cichej okolicy
  • korzystna cena
Mieszkanie dla rodziny z jednym, lub dwójką dzieci, które charakteryzuje się bardzo ciekawym, bo 3-poziomowym układem. Dzięki temu otrzymujesz zdecydowanie nietuzinkową przestrzeń do aranżacji, z dużym potencjałem. 

Powierzchnia tego mieszkania na sprzedaż w Gdyni, to aż 94 metry kwadratowe, podzielone na trzy pokoje z opcją wydzielenia czwartego. Dzięki temu sprawia ważnienie jeszcze bardziej przestronnego i ustawnego. Będzie doskonałym miejscem dla 3 a nawet 4 osobowej rodziny.

Lokalizacja mieszkania także sprawia, że jest to niemal idealne miejsce dla rodziny z dwójką dzieci. Cicha, zielona okolica w Gdyńskiej dzielnicy Dąbrowa. Blisko przedszkola i szkoła podstawowa, dzięki czemu Twoje pociechy będą miały się gdzie rozwijać. Ty natomiast komfortowo dojedziesz do pracy, dzięki bliskości komunikacji autobusowej i Trójmiejskiej Obwodnicy.

Co istotne nowe mieszkania w Gdyni, w tej dzielnicy już nie powstają. Zatem masz gwarancję, że cudowny widok z okna nie zostanie zasłonięty nowym apartamentowcem.

Ze względu na układ i położenie mieszkania na 3 piętrze jest ono bardzo słoneczne i ciepłe. Dzięki temu zaoszczędzisz zimą na ogrzewaniu, a latem cała Twoja rodzina zażyje odpowiedniej dawki promieni słonecznych nawet bez wychodzenia z domu :)

Całości tego rozwiązania dopełnia bardzo atrakcyjna cena tego mieszkania w Gdyni. W przeliczeniu na metr kwadratowy płacimy zaledwie 5160 zł, co biorąc pod uwagę metraż, lokalizację i inne mieszkania w Gdyni na sprzedaż, plasuje to mieszkanie w kategorii rzadkich okazji. 

Mieszkanie jest do odświeżenia i należy liczyć się z wymianą okien. Są to dwa bardzo dobre punkty wyjścia do dalsze negocjacji ceny. Dzięki temu jest spora szansa na zaoszczędzenie dodatkowych funduszy, dzięki którym urządzisz to mieszkanie według własnego pomysłu i potrzeb Twojej rodziny.

Cena: 485 000 zł
Lokalizacja: Gdynia, ul. Poziomkowa

Komentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!