Słoneczne mieszkanie dla rodziny w Gdyni


Dlaczego warto rozważyć to mieszkanie?

  • Komfortowe dla 3- lub 4-osobowej rodziny
  • Miejsce postojowe w cenie mieszkania
  • Dobrze skomunikowane
  • Osobna kuchnia
Propozycja tego dobrze doświetlonego mieszkania w Gdyni, to nie lada gratka, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę lokalizację, czyli dzielnicę Witomino. Budynek z 2013 roku, na zamkniętym osiedlu, to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa dla Twojej rodziny.

Co ciekawe, mimo nowego budownictwa mamy do czynienia z mieszkaniem z osobną kuchnią, co dla wielu rodzin jest wręcz warunkiem koniecznym przy wyborze nowego lokum. Poruszając się po innych ofertach, zapewne wiesz, że nowe mieszkania w Gdyni z reguły oferują tylko aneksy kuchenne. Jeśli jednak wolisz rozwiązanie z aneksem, istnieje możliwość przeniesienia instalacji kuchennych do salonu, a tym samym uzyskania... 4 pokoju!

Mieszkanie ma ekspozycję na 3 strony świata: północ, wschód i zachód, co gwarantuje dobre doświetlenie wnętrza i pozwoli członkom Twojej rodziny komfortowo funkcjonować bez względu na porę dnia. Wszak jak wiadomo duże nasłonecznienie poprawia nastój i dodaje energii.

Jak widzisz zatem, w przypadku tego mieszkania na sprzedaż w Gdyni, otrzymujemy solidną, a zarazem bardzo elastyczną bazę do urządzenia swojego wymarzonego rodzinnego gniazdka.

Z reguły nowe mieszkania w Gdyni na sprzedaż wiążą się z osobną opłatą za miejsce w hali garażowej i komórkę lokatorską. W tym wypadku, zarówno miejsce postojowe jak i sąsiadująca z nim piwnica są już wliczone w cenę.

Jeśli do tej pory nie dane było ci korzystać z takiego rozwiązania jak hala garażowa w budynku, muszę Ci zdradzić, że jest to niebywale komfortowe. Szczególnie w ciągu zimniejszej połowy roku, kiedy wychodząc rano do pracy nie odczujesz nieprzyjemnego chłodu, a o skrobaniu szyb, odśnieżaniu pojazdu i problemach z zapłonem możesz zapomnieć raz na zawsze :)

To wszystko otrzymujemy w niezwykle dobrze skomunikowanej lokalizacji. Wszystkie potrzebne elementy infrastruktury niezbędnej do życia takie jak:
  • szkoła dla dziecka
  • przychodnia lekarska
  • sklepy i dyskonty
  • centra handlowe
mamy w zasięgu wzroku lub maksymalnie 20-minutowego rodzinnego spaceru. Właśnie tyle zajmie Ci spacer do CH Riviera, a autobusy z pobliskiego przystanku odjeżdżają co kilka minut w każdym kierunku. 

Jednocześnie, jak zapewne wiesz, Witomino leży w otulinie lasów, co oznacza, że będziesz mieć gdzie spacerować z psem, wyskoczyć na rower lub pospacerować z rodziną w leniwe niedzielne popołudnie.

Podsumowując, jest to bardzo ciekawe mieszkanie dla rodziny z jednym lub dwójką dzieci. Trzeba przyznać, ze na rynku nie ma wielu takich mieszkań w rozsądnej cenie.

Cena: 629 000 PLN
Lokalizacja: ul. Konwaliowa, Columbus

Link do oferty: https://www.otodom.pl/oferta/wygodne-mieszkanie-w-gdyni-witominie-ID3Twqk.html#6583e4dceb

Komentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!