Dwustronne mieszkanie dla rodziny w Gdyni

Dlaczego warto zainteresować się tym mieszkaniem?

  • dwustronne mieszkanie o dużym metrażu
  • nowe budownictwo
  • ogrzewanie gazowe
  • z własnym ogródkiem
Propozycja tego mieszkania na sprzedaż w Gdyni wyróżnia się na tle innych przede wszystkim przemyślanym i funkcjonalnym układem. Mieszkanie ma metraż 65,4 mkw i jest podzielone na 3 pokoje. Jest dwustronne, Dzięki czemu, mimo niskiej kondygnacji nigdy nie zabraknie Ci światła słonecznego. Duże pokoje zaś dadzą Twoim domownikom komfort przestronności i ustawności całego mieszkania.

Prezentowane mieszkanie dla rodziny znajduje się w dzielnicy Demptowo, w nowym budownictwie (blok z 2010 roku). Oznacza to, że możesz spodziewać się wszystkich wygód jakimi charakteryzują się nowe mieszkania w Gdyni, jak choćby hala garażowa, czy młode sąsiedztwo. Bardzo dużym atutem w stosunku do analogicznej oferty na rynku pierwotnym jest fakt, że nie musisz na to mieszkanie czekać 2 lat. Jest gotowe do wprowadzenia się od zaraz i wiesz dokładnie, co kupujesz!

Kolejną ciekawą cechą tego mieszkania w Gdyni jest własne, niezależne ogrzewanie gazowe. Jest to bardzo wygodna sprawa, bowiem możesz zapomnieć o sezonie grzewczym itp. Po prostu uruchamiasz ogrzewanie w mieszkaniu wtedy, kiedy czujesz taką potrzebę

Ogrzewanie gazowe, to wbrew pozorom także oszczędności. Korzystając z ogrzewania miejskiego, płacisz ryczałtowe opłaty przez cały okres grzewczy. Faktyczne rozliczenie otrzymujesz z reguły na koniec. Jeśli oszczędzałeś - możesz liczyć na zwrot, jeśli nie - trzeba przygotować się na dopłatę. Własne ogrzewanie na gaz natomiast daje Ci bezpośrednie przełożenie na ponoszone koszty - płacisz według zużycia, tylko wtedy, gdy zużyjesz.

Ciekawym dodatkiem do tego mieszkania w Gdyni na sprzedaż jest także własny, wydzielony ogródek. Odpowiedni zaaranżowany, będzie doskonałym miejscem do wypicia kawy o poranku, lub spotkań z przyjaciółmi. Tą dodatkową przestrzeń doceni także rodzinny pupil, jeśli posiadacie psa lub kota ;)

Cena: 429 000 zł
Lokalizacja: ul. Skarbka, Gdynia Demptowo

Komentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!