Przestronne 4 pokojowe mieszkanie dla rodziny w Gdyni Grabówku

Co sprawia, że jest to idealne mieszkanie dla rodziny?


  • ustawne 4 pokoje dla rodziny 2+2,
  • osobna, jasna kuchnia,
  • dwustronne, orientacja północ - południe
  • tuż przy lesie, ale blisko centrum.
Ta propozycja mieszkania w Gdyni, to bardzo przestronne, 4 pokojowe lokum o powierzchni 75 mkw. Dzięki temu bez trudu pomieścisz się w tym mieszkaniu z dwójką, a nawet trójką małych dzieci.

Dużym walorem jest osobna kuchnia, w której swobodnie przygotujesz posiłki dla całej rodziny. nowe mieszkania w Gdyni takiej opcji nie oferują. Jednocześnie, dzięki jej oddzieleniu, zyskujecie pełnoprawny salon do zagospodarowania. Przy okazji, nie musisz obawiać się, że będziesz spać w kuchni ;)

Mieszkanie jest bardzo słoneczne, z oknami na 2 strony świata. Dzięki orientacji północ-południe masz pewność, że część dzienna tego mieszkania w Gdyni na sprzedaż będzie bardzo dobrze doświetlona. Zarazem każdy z domowników znajdzie optymalne miejsce do funkcjonowania - bez względu na to czy lubi słońce, czy tez nie ;)

Listę plusów tego mieszkania na sprzedaż w Gdyni dopełnia lokalizacja. Blok, w którym znajduje się mieszkanie znajduje się tuż przy lesie. To gwarantuje, że cała Twoja rodzina będzie miała pod dostatkiem ścieżek spacerowych, a Twoje pociechy na co dzień mogą obcować z naturą

Mieszkanie znajduje się na Grabówku - zatem w tym wypadku las idzie w parze z bliskością centrum miasta i pełna infrastrukturą handlowo-usługową oraz pełnym wyborem placówek szkolnych i przedszkolnych w zasięgu krótkiego spaceru.

Cena: 439 000 zł
Lokalizacja: Gdynia Grabówek, ul. Marii Curie-Skłodowskiej

Komentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!