Przestronne mieszkanie dla rodziny w Gdyni na Działkach Leśnych

Dlaczego jest to ciekawe mieszkanie dla rodziny?


  • przestronne 3 pokoje z osobną kuchnią
  • solidne przedwojenne budownictwo
  • własny ogród o powierzchni 70 mkw
  • doskonała lokalizacja - Działki Leśne
Ta propozycja  mieszkania na sprzedaż w Gdyni, przede wszystkim wyróżnia się bardziej tradycyjnym układem pomieszczeń. Na 72 metrach kwadratowych mamy wydzielone 3 pokoje oraz osobną kuchnię. To znacznie zwiększa możliwości aranżacyjne mieszkania i powoduje, że rodzina z dwójką dzieci pomieści się na tej przestrzeni bez trudu... i nikt nie musi "spać w kuchni" ;)

Mieszkanie znajduje się w kompletnie wyremontowanym budynku z 1939 roku. Zatem Twoja rodzina zyskuje podwójnie. z jednej strony odpadają spore koszty remontu i możesz cieszyć się nowoczesnym wykończeniem mieszkania, jak w nowym budownictwie. Z drugiej strony otrzymujesz wszystkie korzyści solidnego, przedwojennego budownictwa. Nowe mieszkania w Gdyni i dzisiejsi deweloperzy po prostu nie mogą się z tym równać ;)

Ponieważ mieszkanie znajduje się na parterze, przynależą do niego dwie części ogrodowe. To atut, który coraz częściej oferują parterowe mieszkania w Gdyni na sprzedaż. Mniejsza, przed budynkiem może być zaaranżowana na prywatne miejsce postojowe na 3 samochody. Większa, za budynkiem, to 70-metrowy ogród, który możesz zmienić w miejsce na rodzinnego grilla lub zabudować tworząc zimową oranżerię.

Całości dopełnia wręcz wymarzona lokalizacja, czyli gdyńskie osiedle Działki Leśne. Jest to jedna ze starszych dzielnic Gdyni. Dzięki temu ze swojego mieszkania w Gdyni pod lasem, do ścisłego centrum dostaniesz się po kilkuminutowym spacerze. Jednocześnie, na co dzień bezpośrednie sąsiedztwo lasu sprawia, że jest cicho, spokojnie, wręcz sielankowo. Doskonała kombinacja dla aktywnej rodziny, takiej jak Twoja? :)

Mieszkanie jest w bardzo korzystnej cenie jak na lokalizację. Właściciel wycenił je na 550 000 zł, co daje 7639 zł za metr kwadratowy.

Cena: 550 000 zł
Lokalizacja: Gdynia Działki Leśne, ul. Olsztyńska

Komentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!