Przestronne mieszkanie dla rodziny w Gdyni w dzielnicy Dąbrowa

Największe atuty tego mieszkania na sprzedaż w Gdyni:

  • 4 ustawne pokoje
  • osobna kuchnia i WC
  • stan do zamieszkania / odświeżenia
  • bardzo dobra lokalizacja dla rodziny
Niewątpliwym atutem tego mieszkania w Gdyni jest jego powierzchnia w bardzo rozsądnej cenie. Za 5813 zł/mkw otrzymujemy przestronne, 80-metrowe mieszkanie podzielone na 4 wygodne pokoje. Co więcej, mamy do czynienia z osobną kuchnią, łazienką i WC. Oznacza to, że każde pomieszczenie w mieszkaniu ma swoją, osobną funkcję. Dzięki temu Twoja rodzina będzie mogła bez przeszkód zaaranżować to mieszkanie pod swoje potrzeby.

Wspomniana cena za to mieszkanie, 465 000 zł, to równowartość 2 lub 3 pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym na rynku pierwotnym. Zatem porównując nowe mieszkania w Gdyni do tej oferty, zyskujesz nie 1 a 2 pomieszczenia więcej. Ta przestrzeń z pewnością zostanie dostrzeżona i doceniona przez Twoich domowników na co dzień.

Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania lub lekkiego odświeżenia. Okna są nowe, plastikowe. Oznacza to, że przy zakupie tego mieszkania w Gdyni na sprzedaż, nie musisz martwić się o wysokie dodatkowe koszty związane z remontem. Niemniej, warto zabezpieczyć się finansowo na ewentualność drobnych napraw wynikających z użytkowania i dostosowania mieszkania dla Twojej rodziny.

To mieszkanie dla rodziny położone jest na 2 piętrze, w 4-piętrowym bloku bez windy, na osiedlu Dąbrowa. Jest to wprost genialne miejsce dla rodzin, z uwagi na bliskość infrastruktury, sklepów a także szkół i atrakcji dla dzieci. Dzielnica jest także dość dobrze skomunikowana, co oznacza, że Twoje pociechy nie będą miały problemu z dotarciem do szkoły, nawet na późniejszych etapach edukacji.

Podsumowując, jeśli zdecydujesz się na to mieszkanie:
  • zyskasz dużą, przemyślaną przestrzeń do funkcjonowania na co dzień
  • zaoszczędzisz czas, nerwy i pieniądze na remoncie
  • zamieszkasz w cichej i przyjaznej rodzinie okolicy
Cena: 465 000 zł
Lokalizacja: Gdynia Dąbrowa

Komentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!