Przestronne mieszkanie dla rodziny w Gdyni na osiedlu Kacze Buki

Co sprawia, że jest to optymalne mieszkanie dla rodziny?


  • duża powierzchnia - 82 mkw.
  • funkcjonalny układ dla rodziny 2+2
  • własny ogródek
  • przystępna cena
Ta propozycja mieszkania w Gdyni na sprzedaż, przede wszystkim zwraca uwagę dużą powierzchnią użytkową. Mieszkanie ma 82 metry kwadratowe, podzielone na 4 pokoje. Dodatkowo możesz zaadaptować kolejne 25 mkw na poddaszu. To sprawia, że bez problemu zaaranżujesz to mieszkanie w wygodną przestrzeń dla Twojej rodziny.

Co równie ważne mieszkanie jest dobrze przemyślane pod kątem układu. Składa się z 3 poziomów.
  • Na parterze znajdziesz duży salon z aneksem kuchennym oraz pomieszczenia gospodarcze i toaletę, zatem jest to idealna przestrzeń dzienna. 
  • Na piętrze zaś znajdują się 3 sypialnie - główna z garderobą oraz dwie dla dzieci i główna łazienka. 
  • Na koniec pozostaje nam poddasze, które możesz zaadaptować na domowy gabinet lub siłownię
Oznacza to, że rodzina z dwójką dzieci w dowolnym wieku pomieści się bez najmniejszego problemu, a domownicy znajdą tu nie tylko przestrzeń do życia, ale także dla swoich zainteresowań i pasji.

Całości tego mieszkania na sprzedaż w Gdyni dopełnia własny wydzielony ogródek, który będzie idealnym miejscem na rodzinnego grilla latem lub wspólne lepienie bałwana zimą :)

Mieszkanie jest w bardzo przystępnej cenie biorąc pod uwagę inne mieszkania w Gdyni o podobnej powierzchni, bo kosztuje zaledwie 462 500 zł w stanie deweloperskim. Jest ono częścią niewielkiego, 4-lokalowego budynku na nowym rozwijającym się osiedlu Kacze Buki. 

W sąsiedztwie budynku powstają nowe mieszkania w Gdyni, z programu Mieszkanie + a także inwestycje innych trójmiejskich deweloperów. Oznacza to, że tą część miasta czeka w najbliższych latach bardzo intensywny rozwój pod względem infrastruktury handlowo-usługowej i komunikacji, co tylko zwiększy komfort zamieszkiwania w tym miejscu.

Cena: 462 500 zł
Lokalizacja: Gdynia, os. Kacze Buki


Komentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!