Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie dla rodziny w Gdyni na os. Fikakowo

Co sprawia, że jest to ciekawe mieszkanie dla rodziny?


  • obiecująca, dwupoziomowa przestrzeń
  • 2 w pełni wyposażone łazienki
  • lokalizacja w rozwiniętej dzielnicy
  • hala garażowa i piwnica w cenie
Ta oferta mieszkania na sprzedaż w Gdyni Fikakowie, to przede wszystkim rozwiązanie dla tych rodzin, które lubią przestrzeń i słońce. Mieszkanie ma 76 metrów kwadratowych podzielonych na 3 pokoje i aneks kuchenny. Dzięki temu rodzina 2+1 poczuje tu komfortową przestrzeń do funkcjonowania.

Mieszkanie jest dwupoziomowe, co oznacza, że mamy jasno rozgraniczone części dzienne i sypialne. Na dole znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym i balkonem. Na górze zaś 2 sypialnie. Zlokalizowane jest na 3 piętrze z poddaszem, dzięki czemu w części sypialnej mamy okna dachowe, dające dużo więcej światła i słońca w ciepłe dni. Dzięki temu Twojej rodzinie nie grozi jesienna ani zimowa depresja ;)

Głównym atutem tego mieszkania w Gdyni są dwie, w pełni wyposażone łazienki. Pierwsza, w części sypialnianej wyposażona jest w dużą narożną wannę. W drugiej, na poziomie dziennym znajdziecie prysznic. Oznacza to, że bez trudu dwójka domowników może w tym samym czasie realizować poranną toaletę. To z kolei znacznie skraca czas potrzebny rano do wyjścia do pracy. Bardzo duży plus!

Mieszkanie znajduje się na osiedlu Fikakowo, a więc w rozwiniętej i wyposażonej w infrastrukturę handlową i komunikacyjną części Gdyni. Na miejscu znajdziesz sklepy, supermarkety a także przedszkola i szkoły. Komunikacją miejską dostaniesz się w dowolne miejsce Gdyni, a bliskość obwodnicy Trójmiasta powoduje, że w centrum Gdańska możesz być zaledwie w 30 minut. Właśnie dlatego mieszkania w Gdyni na sprzedaż w tej dzielnicy cieszą się coraz większą popularnością.

Na uwagę zasługuje również rozsądna cenowo propozycja. Co ważne jest to cena całkowita, razem z halą garażową i piwnicą. Jeśli zaś zdecydowalibyście się kupić to mieszkanie bez miejsca w hali garażowej, cena będzie niższa o 20 000 zł. Warto zaważyć, że kupując nowe mieszkania w Gdyni oferta byłaby dokładnie odwrotna, tzn. do hali garażowej należałoby dopłacić.

Podsumowując:
  • mieszkanie optymalne dla rodziny z jednym dzieckiem... ale jeśli masz dwoje, też się pomieścicie :)
  • przestronne i słoneczne wnętrze przyjazne rodzinnej codzienności (2 łazienki!)
  • dodatkowe przestrzenie - hala garażowa i piwnica w cenie
Cena: 495 000 zł
Lokalizacja: Gdynia Wielki Kack, os. Fikakowo, ul. Gryfa Pomorskiego

Komentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!