Słoneczne mieszkanie dla rodziny w Gdyni na osiedlu Fikakowo

Dlaczego to mieszkanie dla rodziny powinno przykuć Twoją uwagę?


  • słoneczne, okna na 3 strony świata
  • bardzo dobra lokalizacja
  • stan do zamieszkania / odświeżenia
  • hala garażowa w cenie
Mieszkanie jest bardzo słoneczne. Dzięki oknom wychodzącym na północ, południe i zachód, możesz liczyć na zdrową dawkę promieni słonecznych i dobrze doświetlone wnętrze. Ma to duże znaczenie dla codziennego komfortu funkcjonowania, jak i wpływ na wysokość płaconych rachunków za prąd ;)

Lokalizacja tego mieszkania na sprzedaż w Gdyni, to osiedle Fikakowo. Obecnie jedno z najlepiej usytuowanych i skomunikowanych miejsc w Gdyni. Mieszkając na Fikakowie możesz swobodnie korzystać z całej infrastruktury handlowo-usługowej na miejscu. Jednocześnie komunikacja miejska i drogowa pozwala szybko przemieścić się w dowolny punkt Trójmiasta. 

Jest to nadal stosunkowo młode osiedle. Sam budynek powstał w 2001 roku. Jednak jest usytuowane znacznie bliżej wcześniejszej infrastruktury, aniżeli nowe mieszkania w Gdyni. Dzięki temu łączysz mieszkanie w nowoczesnym budownictwie z wygodą codziennego funkcjonowania.

Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania, według zapewnień właściciela. Oznacza to, że zaoszczędzisz sporą kwotę na remoncie i wykończeniu - Twoja rodzina może się wprowadzać już po przekazaniu kluczy :) Oczywiście należy wziąć pod uwagę drobny budżet na odświeżenie i poprawki związane z dostosowaniem tej przestrzeni dla Ciebie i Twoich domowników. Niemniej jest to punkt w kierunku oszczędności.

Drugim, bardzo istotnym atutem tego mieszkania jest oszczędność na hali garażowej. W tej ofercie bowiem mamy ją w cenie mieszkania. To duży plus i wyróżnik na rynku. Z reguły mieszkania w Gdyni na sprzedaż oferowane są z miejscem postojowym lub hala garażową za dopłatą.

Podsumowując, za 460 000 zł Twoja rodzina otrzymuje:
  • 3 przestronne i doświetlone pokoje o łącznej pow. 67,32 mkw
  • miejsce w hali garażowej
  • stan do wprowadzenia
To jest niemal idealna oferta dla 3 lub nawet 4-osobowej rodziny z dziećmi. Tańszego mieszkania w Gdyni w tym standardzie ze świecą szukać ;)

Cena: 460 000 zł
Lokalizacja: Gdynia Wielki Kack, os. Fikakowo

Komentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!