Tanie 3 pokojowe mieszkanie dla rodziny blisko Gdyni

Dlaczego warto rozważyć to mieszkanie dla rodziny?


  • 3 pokoje w bardzo przystępnej cenie
  • nowe mieszkanie, do wydania od zaraz
  • dobra lokalizacja dla rodziny
  • ekonomiczne w utrzymaniu
Ta oferta jest rozwiązaniem doskonałym jeśli masz ograniczony budżet ale nie wyobrażasz sobie funkcjonowania z partnerem i dzieckiem na 2 pokojach w wieżowcu z wielkiej płyty. W podobnej cenie, jak niewielkie mieszkania w Gdyni na sprzedaż, możesz otrzymać nowe, 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem, w którym z pewnością nie zabraknie Wam miejsca. Wystarczy, że... zdecydujesz się zmienić adres na Rumię :)

Wbrew pozorom jest to bardzo wygodna lokalizacja, w sam raz dla rodziny z dzieckiem, bardzo porównywalna do mieszkania w Gdyni. W okolicy znajdziemy pełną infrastrukturę handlowo-usługową i wygodną komunikację SKM i ZKM z centrum a do granic Gdyni jest niespełna 5 km! W praktyce więc mieszkanie w Rumii nie będzie się wiele różnić od zamieszkiwania w takich dzielnicach jak Dąbrowa, czy Chwarzno-Wiczlino.

Co bardzo ważne, mieszkanie jest nowe, wybudowane w 2018 roku, i gotowe do wydania. Jest to spora okazja, gdyż nowe mieszkania w Gdyni z reguły wiążą się z okresem oczekiwania nawet do 2 lat. W tym wypadku więc, zaraz po dokonaniu transakcji możecie przystępować do wykończenia i urządzania, by już niebawem mieszkać "na swoim" :)

Mieszkanie, z uwagi na zastosowanie ogrzewania gazowego, będzie także bardzo ekonomiczne w utrzymaniu. Dzięki zastosowaniu pieca dwu-funkcyjnego sami będziecie decydować kiedy chcecie rozpocząć okres grzewczy i jak ciepło ma być w Waszym mieszkaniu. Co najważniejsze jednak, dzięki temu media rozliczysz według zużycia - koniec z ryczałtami!

Podsumowując mamy bardzo rozsądną ofertę:
- w sam raz dla 3-osobowej rodziny
- z ogrodem idealnym na grilla i wspólne chwile
- w lokalizacji porównywalnej do przedmieść Gdyni
- w cenie średnio 100 tys. niższej niż porównywalne mieszkania na sprzedaż w Gdyni.

Cena: 262 000 zł
Lokalizacja: Rumia Zagórze, ul. Jachtowa


Komentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!