Tanie mieszkanie dla rodziny w Gdyni

Dlaczego warto rozważyć to mieszkanie dla rodziny?

  • bardzo korzystna cena za 3 ustawne pokoje
  • dobra lokalizacja w odświeżonym budynku
  • ekspozycja południowa
  • stan do wykończenia
Lokalizacja tego mieszkania na sprzedaż w Gdyni, to ulica Śmidowicza na gdyńskim Oksywiu. Lokal znajduje się w odnowionym i rozbudowanym budynku wielorodzinnym. Dzięki temu kupujesz de facto mieszkanie z rynku pierwotnego, jednocześnie korzystając z solidności starego Gdyńskiego budownictwa.

W bezpośredniej okolicy mieszkania znajdziesz całą potrzebną do życia infrastrukturę handlowo-usługową, a także szkoły i przedszkola. Oznacza to, że rodzina 2+1 doskonale odnajdzie się w tej okolicy, a wszystkie rodzinne sprawy załatwisz w zasięgu spaceru. Jednocześnie Oksywie, dzięki Estakadzie Kwiatkowskiego jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta i pozostałymi dzielnicami.

Mieszkanie ma 52 metry kwadratowe i narożną ekspozycję - południowo-zachodnią i południowo-wschodnią. Dzięki temu nie musisz obawiać się o niedobór światła słonecznego. Twoja rodzina będzie go miała pod dostatkiem o każdej porze dnia.

Stan tego mieszkania w Gdyni na sprzedaż określony jest jako do wykończenia. Jest to zatem standard oferowany przez nowe mieszkania w Gdyni. Atrakcyjna cena jednak w tym wypadku pozostawia Ci bardzo duży margines finansowy na urządzenie mieszkania zgodnie z pomysłem i potrzebami Twojej rodziny.

Za tą propozycją mieszkania przemawia także termin przeniesienia własności. Odbiory techniczne i umowy sprzedaży finalizowane będą w okresie kwiecień / maj 2019. Zatem uzyskujesz dostęp do mieszkania niemal natychmiast po dopełnieniu formalności. Na regularnym rynku pierwotnym, Twoja rodzina musiałaby czekać co najmniej 1,5 roku.

Podsumowując jest to propozycja z kategorii niezwykle okazyjnych cenowo. Jeśli szukasz mieszkania w Gdyni dla rodziny 2+1, ale nie chcesz przepłacać na obecnym rynku mieszkaniowym, ta oferta wydaje się skrojona na Twoja miarę.

Cena: 295 000 zł
Lokalizacja: Gdynia ul. Śmidowicza, Oksywie

Link do oferty: https://www.otodom.pl/oferta/sprzedam-mieszkanie-52-m2-3-pokoje-gdynia-oksywie-ID3Um6k.html#a4d5ab3ced


Komentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!