Unikalne 3 pokojowe mieszkanie dla rodziny w Gdyni Oksywiu, na zamkniętym osiedlu


Dlaczego warto zainteresować się tym mieszkaniem?

  • stan do zamieszkania
  • położone w cichej okolicy, pod lasem
  • duże możliwości re-aranżacji
  • hala garażowa i komórka lokatorska w cenie
Ta oferta mieszkania w Gdyni na sprzedaż zwraca uwagę przede wszystkim stanem. Da się zauważyć, że zostało wykończone z pomysłem i jest praktycznie gotową do zamieszkania przestrzenią dla Twojej rodziny. Oznacza to, że w podanej cenie otrzymujesz wraz z rodziną mieszkanie, które nie wymaga żadnego wkładu finansowego na start, czyli możesz liczyć na oszczędności.

Jest to wręcz optymalne mieszkanie dla rodziny 2+1. Położone jest na zamkniętym osiedlu, przy ul. Australijskiej, w Gdyni Oksywiu, w spokojnej i cichej okolicy graniczącej z lasem. Dzięki temu możesz czuć się bezpiecznie i liczyć na spokojny wypoczynek po ciężkim dniu pracy. Sprzyja temu duży, 30-metrowy taras od strony południowej.

Oksywie jest jedną ze starszych dzielnic Gdyni. Oznacza to, że znajdziesz tu całą potrzebną do życia infrastrukturę handlowo-usługową, a także dobrą szkołę dla Twojej pociechy. Jednocześnie bez trudu dostaniesz się do centrum miasta lub na obwodnicę.

Warto zauważyć, że mieszkanie ma nietypową wysokość, bo aż 3,5 m. Mieszkania w Gdyni o podobnej wysokości pomieszczeń są charakterystyczne dla dawnego, przedwojennego budownictwa. W tym wypadku budynek jak i całe osiedle pochodzi z 2016 roku. Dzięki temu, mimo iż przestrzeń jest już zaaranżowana, możesz rozważyć budowę dodatkowej antresoli np. w sypialni lub pokoju dziecka. W ten sposób cały wystrój jeszcze bardziej zyska na unikalności a Ty zyskasz dodatkową przestrzeń do życia.

Dodatkowym plusem jest fakt, że cena zawiera w sobie także koszt miejsca w hali garażowej i komórki lokatorskiej. Nowe mieszkania w Gdyni z reguły nie oferują takich udogodnień w cenie. Jest to zatem kolejna oszczędność i mocny punkt do podjęcia decyzji.

Podsumowując więc otrzymujemy propozycję mieszkania na sprzedaż w Gdyni:
  • gotowego do wprowadzenia się, 
  • w nowoczesnym budownictwie 
  • z całym szeregiem udogodnień. 
Nie pozostaje Ci nic innego jak skonsultować sprawę z domownikami i umówić się na prezentację? ;)

Cena: 485 000 zł
Lokalizacja: Gdynia Oksywie, ul. AustralijskaKomentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!