3 pokojowe mieszkanie dla rodziny w Gdyni na osiedlu Bernadowo Park

Dlaczego warto zainteresować się tą ofertą mieszkania w Gdyni?


  • nowe mieszkanie w stanie do wprowadzenia,
  • bezpieczne, zamknięte osiedle,
  • optymalne dla rodziny 2+1,
  • dwustronne z oknami na wschód i zachód.
Propozycja tego mieszkania na sprzedaż w Gdyni będzie szczególnie ciekawa, jeśli wahasz się pomiędzy rynkiem pierwotnym a wtórnym. Jest to bowiem mieszkanie w budynku powstałym w 2018 roku, niemal w pełni wykończone (pozostała kuchnia i meble). Oznacza to, że de facto kupujesz nowe mieszkanie, ale:
  • oszczędzasz sobie wydatków i stresów związanych z wykończeniem,
  • nie musisz czekać 1,5 roku na powstanie budynku ;)
Jak zapewne wiesz, nowe mieszkania w Gdyni rozchodzą się bardzo szybko, w związku z czym oczekiwanie u dewelopera może trwać ok 1,5-2 lat. W tym przypadku klucze dostajesz od razu.

To mieszkanie dla rodziny, położone jest na 1 piętrze, na zamkniętym osiedlu Bernadowo Park, przy ul. Kameralnej w Gdyni. Dzięki temu nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swojej rodziny. Możesz bez przeszkód wypuścić dziecko na plac zabaw i obserwować je z tarasu.

Mieszkanie jest 3-pokojowe (powierzchnia 61 mkw.), a zatem optymalne dla rodziny z jednym lub dwójką małych dzieci. Dzięki temu dysponować będziecie dużym salonem, a dziecko jak i rodzice będą mieć swoje sypialnie. Dla większych rodzin jednak może okazać się nieco za ciasne. 

Dużym udogodnieniem jest orientacja tego mieszkania w Gdyni na sprzedaż według stron świata. Okna w salonie skierowane są na zachód, a zatem będzie to część słoneczna głównie popołudniami. Za to poranne słońce trafi do sypialni, gdzie okna wychodzą na wschód.

Podsumowując, jeśli szukasz komfortowego mieszkania dla dwojga dorosłych i jednego lub dwójki małych dzieci, a przy tym cenisz sobie bezpieczeństwo i cichą, rodzinną okolicę, warto rozważyć do mieszkanie.

Cena: 597 000 zł
Lokalizacja: Gdynia, Mały Kack, ul. Kameralna

Komentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!