3 pokojowe mieszkanie dla rodziny w Gdyni Chyloni

Dlaczego warto zwrócić uwagę na to mieszkanie dla rodziny w Gdyni?


  • 3 pokoje z osobną kuchnią
  • bardzo ustawne
  • duża łazienka, osobne wc
  • dobrze skomunikowane
Propozycja tego mieszkania na sprzedaż w Gdyni z pewnością odpowie na potrzeby zarówno 3 osobowej jak i większej rodziny. Mieszkanie składa się z 3 słonecznych pokoi i oddzielnej kuchni. Dzięki temu możesz zaaranżować przestrzeń tak, by każde pomieszczenie miało swoją własną funkcję - salon, sypialnia, a może pokoje dla dzieci? Ty decydujesz!

Ważną cechą tego mieszkania w Gdyni jest jego ustawność. Pokoje zaprojektowane są w ten sposób, ze bez trudu zmieścisz w nich niezbędne meble lub zabudowę na wymiar. Co najważniejsze jednak, po umeblowaniu nie odczujesz "zmniejszenia powierzchni" ;) 

Jeśli nie obce Ci są poranne kolejki do łazienki i toalety, to mieszkanie rozwiąże Twój problem. Toaleta bowiem jest osobna, a łazienka na tyle duża, że bez problemu zmieścisz pralkę lub dodatkową umywalkę.

Dobra komunikacja, to jedna z najbardziej pożądanych cech mieszkania w Gdyni na sprzedaż. W tym wypadku, po prostu masz to. 3 minuty spacerem do przystanku ZKM, 7 minut do SKM, to punkty, które docenią niezmotoryzowani członkowie rodziny. Z kolei Obwodnica Trójmiasta i ul. Morska w zasięgu wzroku, to atuty, które pozwolą Ci szybko i sprawnie przemieścić się do dowolnej części Trójmiasta.

Warto podkreślić także cenę, która jest bardzo atrakcyjna i w połączeniu z niskimi kosztami eksploatacji (400 lato / 550 zima) stanowi bardzo dobrą ofertę. Nowe mieszkania w Gdyni w tej cenie znajdziesz tylko na znacznie oddalonych od centrum i infrastruktury osiedlach. Jeśli więc chcesz zaoszczędzić i nadal "mieszkać w mieście" - być może właśnie to jest to, czego szukasz? :)

Cena: 340 000 zł
Lokalizacja: Gdynia Chylonia, ul. Rozewska

Komentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!