3 pokojowe mieszkanie dla rodziny w Gdyni Cisowej

Dlaczego warto zainteresować się tą ofertą mieszkania na sprzedaż w Gdyni?


  • 3 pokoje z osobną kuchnią, idealne dla 3-osobowej rodziny
  • bardzo słoneczne
  • dobrze skomunikowane - SKM, ZKM, dojazd do obwodnicy
  • przystępna cena
Propozycja tego mieszkania w Gdyni na sprzedaż jest przeznaczona przede wszystkim dla 3-osobowych rodzin, poszukujących rozsądnego balansu pomiędzy wygodą i komfortem a oszczędnością

To mieszkanie dla rodziny w Gdyni składa się z 3 pokoi i osobnej kuchni i ma powierzchnię 51 metrów kwadratowych. Dzięki temu Twoje dziecko może liczyć na osobny pokój, Ty masz do dyspozycji sypialnię lub gabinet, a wspólne chwile spędzicie w słonecznym salonie.

Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze, co w zestawieniu z dużymi oknami w każdym pomieszczeniu gwarantuje wysoki stopień nasłonecznienia. Dzięki temu Twoi domownicy będą mieli dość sił witalnych, by z energią witać każdy nowy dzień ;) Jeśli przeraża Cię wysokość, bez obaw - w bloku jest winda.

Lokalizacja tego mieszkania w Gdyni, to dzielnica Cisowa. Oznacza to, że możesz liczyć na całą lokalną infrastrukturę - od okolicznych sklepów przez szkoły i przedszkola, po dogodnie usytuowane przystanki ZKM i SKM. Łatwo dostaniesz się także na obwodnicę Trójmiasta.

W okolicy znajdziesz także sporo zieleni. Jest o duża zaleta tzw. starych dzielnic Gdyni, które budowano wg. nieco innych założeń niż teraz. Stąd decydując się na nowe mieszkania w Gdyni często na infrastrukturę i zieleń trzeba poczekać ładnych kilka lat.

Mieszkanie jest w dość przystępnej cenie jak na obecne warunki rynkowe. Warto wspomnieć, że mieszkanie jest po generalnym remoncie, zatem nie pozostało nic innego oprócz doboru mebli po zakupie :) Plusem jest także gaz w budynku, który pozwoli na obniżenie kosztów eksploatacji na co dzień.

Cena: 399 000 zł
Lokalizacja: Gdynia Cisowa, ul. Owsiana


Komentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!