3 pokojowe mieszkanie dla rodziny w Gdyni z osobną kuchnią

Dlaczego warto rozważyć to mieszkanie dla rodziny w Gdyni?


  • 3 pokoje z osobną kuchnią, dla 3 lub 4 osobowej rodziny
  • blisko lasu i terenów rekreacyjnych
  • do budynku doprowadzony gaz
  • atrakcyjna cena za 60 mkw.
Propozycja tego mieszkania na sprzedaż w Gdyni będzie dobrym rozwiązaniem dla 3 osobowej a nawet 4 osobowej rodziny. Mieszkanie ma 60 metrów kwadratowych i składa się z 3 pokoi z osobną kuchnią. Dzięki temu możesz swobodnie ulokować w małych pokojach swoje pociechy, a salon zaadaptować na własne potrzeby.

Sporym atutem tego mieszkania w Gdyni jest najbliższa okolica. Blok znajduje się nieopodal lasu i parku. W okolicy jest bardzo dużo terenów zielonych - parków, placów zabaw i ścieżek rowerowych, przeznaczonych na rodzinne spacery i rekreację. Dzięki temu mama i tata z dwójką dzieci w słoneczne popołudnie będą mieli sporo okazji by zorganizować dzieciom aktywny wypoczynek ;)

Na uwagę zasługuje także ogólny niski koszt eksploatacji mieszkania, dzięki temu, że w budynku podłączony jest gaz. Jest to praktycznie niespotykana cecha jeśli chodzi o nowe mieszkania w Gdyni.Ta informacja przekłada się zarówno na comiesięczne koszty, jak i z pewnością ucieszy kulinarnych tradycjonalistów. Dzięki temu potrawy przyrządzane w kuchni będą smakować dokładnie tak jak kiedyś. 

Cena tego mieszkania w Gdyni, biorąc pod uwagę przyjazną rodzinie lokalizację, metraż a także układ mieszkania jest bardzo atrakcyjna. Oczywiście należy liczyć się tu z generalnym remontem. Za to rata kredytu będzie znacznie niższa, niż w przypadku innej oferty mieszkania w Gdyni na sprzedaż.

Cena: 320 000 zł
Lokalizacja: Gdynia Cisowa, ul. Zbożowa

Komentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!