3 pokojowe mieszkanie dla rodziny w Gdyni na zamkniętym osiedlu

Czemu warto zwrócić uwagę na to mieszkanie dla rodziny w Gdyni?


  • przestronne, 3 pokojowe mieszkanie dla rodziny 2+1
  • mieszkanie do wprowadzenia, w wysokim standardzie
  • zamknięte, chronione osiedle pod lasem
  • cała infrastruktura na miejscu
W propozycji tego mieszkania w Gdyni na sprzedaż uwagę przykuwa przestrzeń. Mamy tu do czynienia z mieszkaniem 3-pokojowym o powierzchni ponad 70 metrów kwadratowych. Dzięki temu Twoja rodzina ma zagwarantowany komfort na co dzień i pewność, że nie będziecie wpadać na siebie w drzwiach ;)

Warto zauważyć, że podobny układ 3-pokojowy jest często spotykany na znacznie mniejszych metrażach. Dla przykładu nowe mieszkania w Gdyni oferują nierzadko 3 pokoje na 55 - 60 metrach. Z pewnością więc docenisz dodatkowe 10 mkw w tej propozycji.

Mieszkanie jest w stanie do wprowadzenia. W dodatku wykończone w wysokim, eleganckim standardzie. Oznacza to, że wraz z zakupem tej nieruchomości pozbywasz się kłopotu związanego z remontem, wykończeniem czy innymi uciążliwościami typowymi dla dostosowania nowego lokum do potrzeb Twojej rodziny.

Lokum znajduje się na zamkniętym i, co ważne, strzeżonym całodobowo osiedlu Fort Forest w Chwarznie-Wiczlinie. To dość rzadka cecha jeśli chodzi o mieszkania w Gdyni pojawiające się na rynku, w tej cenie. Dzięki temu bezpieczeństwo Twojej rodziny jest gwarantowane. Możesz bez obaw wypuścić dziecko na plac zabaw i nie martwić się. Bez Twoje wiedzy i zgody nikt z osiedla nie wyjdzie, ani na nie nie wejdzie.

Mimo, że osiedle znajduje się pod samym lasem należącym do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, pod ręką masz całą niezbędną do życia infrastrukturę. W zasięgu kilkuminutowego spaceru znajdziesz sklepy spożywcze, siłownię, przychodnie lekarskie i dentystyczne, a także przedszkole. Szkoła zaś znajduje się w zasięgu przejażdżki rowerowej.

Biorąc pod uwagę powyższe atuty cena tego mieszkania na sprzedaż w Gdyni jest bardzo rozsądna. Zdecydowanie jednak jest t oferta dla klientów szukających komfortu i spokoju po ciężkim dniu pracy.

Cena: 629 000 zł
Lokalizacja: Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Kańskiego

Komentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!