4-pokojowe mieszkanie dla rodziny w Gdyni Fikakowie

Dlaczego warto zainteresować się tą ofertą mieszkania na sprzedaż w Gdyni?


  • bardzo duża powierzchnia, ponad 90 mkw.
  • słoneczne, z 2-stronną ekspozycją
  • dobrze skomunikowane, z infrastrukturą na miejscu
  • stan do wprowadzenia się / delikatnego odświeżenia
Propozycja tego mieszkania w Gdyni na sprzedaż, przede wszystkim zainteresuje rodziny poszukujące dużych przestrzeni do życia. Mieszkanie składa się bowiem z aż 4 pokoi, rozmieszczonych na 2 poziomach. Oznacza to, że bez trudu znajdziesz miejsce dla każdego z domowników, a przy odrobinie kreatywności wygospodarujesz także domowe biuro.

Mieszkanie posiada 2-stronną ekspozycję, dzięki czemu jest bardzo słoneczne i możesz nie martwić się o odpowiednią ilość światła dziennego, nawet wczesnym rankiem, czy późnym popołudniem. To z kolei oznacza zarówno oszczędności na energii elektrycznej, jak i więcej energii witalnej dla Twoich domowników :)

Cecha, która sprawia, że jest to wręcz idealne mieszkanie dla rodziny w Gdyni, to lokalizacja. Mieszkanie znajduje się bowiem w Gdyni Fikakowie, co oznacza, że:
  • całą infrastrukturę do życia, taką jak szkoły, przedszkola, przychodnie lekarskie i sklepy masz na miejscu, w zasięgu spaceru,
  • masz do dyspozycji genialną komunikację z każdym miejscem w Trójmieście - dzięki bliskości przystanków ZKM i Obwodnicy Trójmiasta.
Jeśli zatem obawiasz się tego, że wszędzie będzie trzeba dojeżdżać samochodem, a poranki i odwożenie dzieci do szkoły przed pracą staną się Twoją smutną rzeczywistością - to tutaj po prostu tak nie będzie! :)

Cena tego mieszkania w Gdyni nie należy do najniższych. Niemniej, biorąc pod uwagę dogodną lokalizację, metraż mieszkania, a przede wszystkim stan techniczny, można śmiało uznać, że 560 000 zł, to cena rozsądna i dobry start do negocjacji. Nowe mieszkania w Gdyni w tej cenie i o tym metrażu, to zdecydowana rzadkość.

Dzięki temu, że w perspektywie, zamiast remontu lub pełnego wykończenia czeka Cię co najwyżej delikatne odświeżenie, możesz liczyć na spore oszczędności po zakupie.

Cena: 560 000 zł
Lokalizacja: Gdynia Fikakowo, ul. Myśliwska

Komentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!