5 pokojowe mieszkanie dla rodziny w Gdyni, bardzo słoneczne

Najważniejsze atuty tego mieszkania na sprzedaż w Gdyni:


  • bardzo przestronne, 5 pokojowe mieszkanie
  • cicha i spokojna okolica, blisko infrastruktury
  • niezależne ogrzewanie gazowe
  • bardzo zadbane, do wprowadzenia po lekkim odświeżeniu
To mieszkanie dla rodziny w Gdyni będzie doskonałym rozwiązaniem, nawet jeśli jest Was więcej niż czworo :) Mieszkanie bowiem ma ponad 100 metrów powierzchni rozłożonej między 2 poziomy i aż 5 pokoi z osobną kuchnią. To oznacza mnóstwo miejsca dla wszystkich domowników - bez względu na wiek.

Mieszkanie położone jest na kameralnym osiedlu, ogrodzonym i otoczonym zielenią. Dzięki temu masz pewność, że nikt obcy nie będzie przeszkadzał Wam w codziennej sielance. Dzieci możesz bez obaw wypuścić na wewnętrzny plac zabaw. Jednocześnie, cała potrzebna infrastruktura - szkoła, przedszkole, przychodnia i sklepy są tuz po drugiej stronie ulicy.

Dużym plusem tego mieszkania w Gdyni na sprzedaż jest własna, niezależna instalacja grzewcza w postaci pieca dwu-funkcyjnego. Dzięki temu, mimo dużej powierzchni do ogrzania opłaty eksploatacyjne zima nie powinny przekroczyć 600 zł miesięcznie. Przyznasz, że w porównaniu ze standardowymi opłatami ryczałtowymi to spora oszczędność. Niestety nowe mieszkania w Gdyni coraz rzadziej oferują ten, jakże ekonomiczny, typ ogrzewania.

Mieszkanie jest bardzo zadbane i utrzymane w stanie, który pozwala się wprowadzić niemal od ręki. Choć warto zabezpieczyć się niewielkim budżetem na odświeżenie i wymianę mebli, by dostosować lokum do potrzeb Twojej rodziny. Mimo wszystko jednak, jest to spora oszczędność przy tym metrażu w porównaniu do pełnoprawnego remontu lub wykończenia mieszkania w Gdyni.

Cena: 599 000 zł
Lokalizacja: Gdynia Oksywie, ul. BosmańskaKomentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!