3 pokojowe mieszkanie dla rodziny w Gdyni na Karwinach

Co wyróżnia to mieszkanie dla rodziny w Gdyni?


  • 3 pokoje, idealne dla rodziny 2+1,
  • gotowe do wprowadzenia się,
  • osobna kuchnia,
  • rozsądna cena.
Lokalizacja tego mieszkania na sprzedaż w Gdyni, to Karwiny, czyli dobrze rozwinięta i typowo rodzinna dzielnica miasta.Oznacza to, że wybierając właśnie tą lokalizację zapewniasz swoim najbliższym wygodny dostęp do całej infrastruktury handlowo-usługowej i szkół.

Jednocześnie, z uwagi na swój rodzinny charakter, Karwiny będą dobrym miejscem do funkcjonowania także w weekendy. Znajdziesz tu sporo ścieżek rowerowych i osiedlowych placów zabaw. Warto nadmienić, że mieszkania w Gdyni w tej dzielnicy cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.

Dużym atutem tego mieszkania jest fakt, że nadaje się ono do wprowadzenia niemal od ręki. Należy wziąć pod uwagę, że dotychczas było wynajmowane na pokoje - zatem delikatne odświeżenie, wymiana mebli będzie wskazana do adaptacji mieszkania na potrzeby rodzinne. Niemniej, jest to znaczna oszczędność w porównaniu do wydatków jakie należałoby przewidzieć decydując się na nowe mieszkania w Gdyni.

Mieszkanie ma 61 metrów kwadratowych, na których znajdziesz 3 pokoje z osobną kuchnią. To oznacza bardzo szerokie możliwości adaptacyjne. Od standardowego układu salon - pokój dziecięcy - sypialnia, po dowolne wariacje z domowym biurem lub pokojem rozrywki. Po prostu urządzisz dokładnie tak jak chcesz i z pewnością nie zabraknie Ci miejsca.

Całość dostępna jest w bardzo rozsądnej cenie, bo zaledwie 368 000 zł. Jeśli z różnych powodów nie możesz lub nie chcesz wydawać na mieszkanie zbyt dużo, tą ofertę można uznać za perełkę na obecnym rynku. Mieszkania w Gdyni na sprzedaż w tej cenie i w tym standardzie znajdziesz tylko na obrzeżach lub poza Trójmiastem. Zatem warto.

Cena: 368 000 zł
Lokalizacja: Gdynia Karwiny, ul. Korzenna

Komentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!