Przestronne mieszkanie dla rodziny w Gdyni na os. Cadena Park

Dlaczego warto zainteresować się tą propozycja mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

  • przestronne rodzinne mieszkanie z opcją na powiększenie
  • doskonała komunikacja ZKM i samochodowa
  • bezpieczna okolica na strzeżonym osiedlu
  • wygoda funkcjonowania z całą infrastrukturą usługową pod ręką
Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na powierzchnię tego mieszkania w Gdyni na sprzedaż. Obecnie jest to apartament o powierzchni 80 metrów kwadratowych i składa się z 3 pokoi, ale...
  • rozkład mieszkania pozwala wydzielić czwarty pokój za pomocą jednej ścianki działowej,
  • istnieje możliwość dołączenia do niego i zaadaptowania ok 20-metrowego poddasza.
Oznacza to, że jest to wręcz idealne rozwiązanie dla rodziny, nawet z dwójką lub trójką dzieci. Każdy z domowników może liczyć na swój pokój, a jednocześnie nadal mieszkanie pozostanie przestronne i wygodne.

Dużą zaletą tego mieszkania w Gdyni jest jego lokalizacja. Osiedle Cadena Park na Małym Kacku jest bardzo dobrze skomunikowane zarówno z centrum Gdyni, jak i z sąsiednim Sopotem. Oznacza to, że zarówno Ty, jak i cała Twoja rodzina bez trudu dostaniecie się do szkoły lub do pracy... albo na spotkanie ze znajomymi w piątkowy wieczór ;)

Warto również wziąć pod uwagę fakt, że osiedle jest strzeżone i monitorowane, co niebywale zwiększa bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny. Dzięki temu bowiem, możesz bez obaw wypuścić dzieci same na plac zabaw, a także nie musisz martwić się o swój majątek wyjeżdżając na wakacje.

Plusów dopełnia pobliski pasaż handlowo-usługowy, w którym załatwisz wszystkie codzienne sprawunki bez konieczności wyjazdu do centrum miasta, czy na obrzeża. To jest atut, którego nowe mieszkania w Gdyni często nie oferują. Dzięki temu zaoszczędzisz czas na co dzień i będziesz mieć go więcej dla rodziny... i dla siebie.

Czy zatem jest to idealne mieszkanie dla rodziny w Gdyni? Z pewnością. Czy jest idealne dla Twojej rodziny? Przekonaj się - wystarczy umówić prezentację!

Cena: 699 000 zł
Lokalizacja: Gdynia Mały Kack, ul. Parkowa

Komentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!