Przestronne mieszkanie dla rodziny w Gdyni na strzeżonym osiedlu

Dlaczego warto zapoznać się z ta propozycją mieszkania na sprzedaż w Gdyni?


  • przestronne 3 pokoje, ponad 70 mkw,
  • wygodna lokalizacja na zamkniętym osiedlu,
  • świeżo wykończone, do zamieszkania,
  • stylowo urządzona łazienka.
Mieszkanie jest bardzo przestronne i przestrzenne. Powierzchnia tego mieszkania w Gdyni na sprzedaż, to ponad 70 mkw, podzielonych na 3 pokoje. Dzięki temu Twoja rodzina będzie miała dużo miejsca do codziennego funkcjonowania. Znajdzie się kąt do zabawy dla dziecka, jak i cicha przestrzeń do popołudniowego relaksu.

Na uwagę zasługuje również lokalizacja, która sprawia, że jest to niemal idealne mieszkanie dla rodziny w Gdyni:
  • Lokal znajduje się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu, dzięki czemu możesz bez obaw wypuścić dziecko na pobliski plac zabaw.
  • Z klatki Twojego bloku na przystanek ZKM dostaniesz się w niespełna 4 minuty spacerem, co oznacza, że dojazd komunikacją miejską w dowolny rejon miasta nie będzie problemem.
  • Jednocześnie na miejscu możesz korzystać z całej infrastruktury usługowej - przedszkoli, sklepów, siłowni, salonów urody, czy przychodni lekarskich.
Dodatkowo, w zasięgu 5 minut samochodem dostępne są 2 szkoły podstawowe, a wygodne połączenie drogowe z centrum jak i z Obwodnicą Trójmiasta zaś powoduje, że samochodem dostaniesz się w dowolne miejsce w Trójmieście w czasie poniżej 40 minut. Między innymi z tego powodu w niedalekiej okolicy powstają nowe mieszkania w Gdyni.

Dużym atutem tego mieszkania w Gdyni jest fakt, że zostało ono w całości wykończone i przygotowane dla nowych właścicieli. Oznacza to, że organizacyjnie pozostało Ci wybrać odpowiednie meble i urządzić kuchnię. To zaś oznacza mniej stresu związanego z przeprowadzką i remontem, a także poważne oszczędności w domowym budżecie.

Kolejnym punktem, który odpada z listy budżetowej jest łazienka. Została ona bowiem już urządzona i wykończona. Zatem właściwie możecie się już wprowadzać! Oczekiwanie na zabudowę kuchni i meble możecie rodzinnie spędzić na zwiedzaniu okolicznych restauracji ;)

Cena: 569 000 zł
Lokalizacja: Gdynia Chwarzno-Wiczlino, ul. Kańskiego (Fort Forrest)Komentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!