Przestronne mieszkanie dla rodziny w Gdyni Redłowie

Dlaczego warto rozważyć to mieszkanie dla rodziny w Gdyni?


  • bardzo przestronne 3 pokoje z osobną kuchnią
  • słoneczne, dwustronne, z dużymi oknami
  • mieszkanie w starym gdyńskim budownictwie
  • dobrze skomunikowane - 15 min spacerem do centrum
Propozycja tego mieszkania na sprzedaż w Gdyni, to gratka zarówno dla mniejszych jak i nieco większych rodzin. 

Mieszkanie co prawda podzielone jest obecnie na 3 pokoje z osobną kuchnią. Powierzchnia, którą dysponujemy jednak, to aż 92 metry kwadratowe. To daje nam szansę na wydzielenie dodatkowego pokoju. Z pewnością duża rodzina nie będzie miała problemu z zaadaptowaniem tej przestrzeni.

Choć leży na parterze, to mieszkanie w Gdyni na sprzedaż jest bardzo słoneczne z dwustronną ekspozycją. Dzięki temu możesz liczyć na słońce przez cały dzień. Oświetlenie pomieszczeń ułatwiają także dość duże okna - jedno z nich znajduje się także w łazience, co dla wielu osób będzie dużym plusem - jest to cecha praktycznie niespotykana jeśli chodzi o nowe mieszkania w Gdyni.

Lokum znajduje się w przedwojennej gdyńskiej kamienicy na Redłowie. Oznacza to, że mamy tu do czynienia z solidnym Gdyńskim budownictwem, które po dziś dzień zbiera dobre opinie wśród fachowców w branży. Dla Ciebie zaś oznacza to mniej zmartwień o wilgoć i spokój ducha na wiele lat ;)

Warto podkreślić także atut lokalizacji, który jest wprost nie do przecenienia. Z tego mieszkania w ciągu 15 minut spaceru dotrzesz zarówno do centrum miasta jak i... nad samo morze. Można powiedzieć, że jest to kwintesencja mieszkania w Gdyni. Dodatkowo bliskość węzła komunikacyjnego Redłowo SKM pozwoli Ci szybko dotrzeć praktycznie w każde miejsce na terenie Trójmiasta, bez konieczności jazdy samochodem.

Jeżeli więc szukasz dla swojej rodziny miejsca, w którym znajdziecie przestronny azyl, a jednocześnie będziecie mieli "wszędzie blisko" - to jest zdecydowanie oferta godna uwagi.

Cena: 640 000 zł
Lokalizacja: Gdynia, Redłowo ul. Kaczewska

Komentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!