Przestronne mieszkanie dla rodziny w Gdyni na ul. Sokoła

Co sprawia, że jest to idealne mieszkanie dla rodziny w Gdyni?


  • przestronny, 2-poziomowy układ
  • bardzo duża łazienka i 2 toalety
  • własny ogród od strony lasu
  • ekspozycja wschodnio-zachodnia
Propozycja tego mieszkania na sprzedaż w Gdyni, wyróżnia się przede wszystkim ciekawym i bardzo przestrzennym układem. Mieszkanie ma 4 spore pokoje i aż 2 poziomy o łącznej powierzchni 101 mkw. Dzięki temu idealnie sprawdzi się jako lokum dla dużej, nawet 4-osobowej rodziny i każdy z domowników znajdzie dla siebie dogodną przestrzeń.

Co ciekawe, mieszkanie z obydwu stron budynku jest na poziomie parterowym. To sprawia, że:
  • z dolnego poziomu, na którym znajdują się sypialnie, wyjdziemy do dużego ogrodu od strony zachodniej,
  • na górnym poziomie, z salonem i kuchnią, od strony wschodniej mamy dostępny 20-metrowy taras.
Oznacza to, że bez względu na porę dnia, możesz liczyć na słońce i mile spędzone chwile na świeżym powietrzu z rodziną i przyjaciółmi!

Mieszkanie wyposażone jest, jak przystało na mieszkanie dla rodziny, 2 toalety, a także w bardzo przestronną łazienkę o pow. ponad 10 mkw. Dzięki temu zmieścisz w niej bez trudu nie tylko wannę i prysznic, ale również pralkę i suszarkę. To duży plus, w porównaniu z mini-łazienkami oferowanymi przez nowe mieszkania na sprzedaż od deweloperów.

Dużym atutem jest również fakt, że ogród przynależny do tego mieszkania w Gdyni, znajduje się od strony lasu należącego już do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dzięki temu możesz spać spokojnie - za oknem nie powstanie żadne nowe osiedle :)

Całości dopełnia wschodnia-zachodnia ekspozycja tego nietuzinkowego mieszkania w Gdyni na sprzedaż. Jest to bardzo komfortowy układ, który optymalnie sprawdza się w naszym klimacie. Rano słonce wpada do salonu i części dziennej - właśnie wtedy, kiedy pijesz poranną kawę. Po południu zaś słońce oświetla ogród, gdzie spędzasz czas po ciężkim dniu pracy.

Podsumowując - jeśli zależy Ci na przestrzeni dla Twojej rodziny, szukasz atutów domu jednorodzinnego, połączonej z wygodą i oszczędnością mieszkania, to jest doskonała oferta dla Ciebie.

Cena: 730 000 zł
Lokalizacja: Gdynia Chwarzno-Wiczlino, ul. F. Sokoła

Komentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!