Przestronne mieszkanie dla rodziny w Gdyni, na ul. Śląskiej

Dlaczego warto zainteresować się tą propozycją mieszkania na sprzedaż w Gdyni?


  • 4 przestronne pokoje dla rodziny
  • gotowe do wprowadzenia się
  • całe wyposażenie w cenie mieszkania
  • lokalizacja w centrum miasta
Jeśli szukasz mieszkania w Gdyni na sprzedaż w celu wprowadzenia się doń z Twoją powiększającą się rodziną, ale podobnie jak wielu mieszkańców naszego miasta mówiąc "Gdynia", masz na myśli ścisłe centrum - ta oferta może okazać się dla Ciebie strzałem w dziesiątkę.

Jest to niemal modelowe mieszkanie dla rodziny w Gdyni o powierzchni 89 mkw, podzielone na 4 przestronne pokoje i osobną kuchnię. Oznacza to, że nawet jeśli Twoja rodzina liczy 4 osoby, bez trudu każde z Was znajdzie dla siebie idealny kącik :)

Co bardzo ważne, mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia się. Stan pomieszczeń jest oceniony przez właściciela jako idealny, a cała zabudowa kuchenna i umeblowanie pokoi pozostaje w mieszkaniu, bez dodatkowych kosztów. Dzięki temu masz okazję sporo zaoszczędzić na przeprowadzce.

Najważniejsza jednak jest tu lokalizacja - ul. Śląska, czyli ścisłe centrum. Dzięki temu możesz zapomnieć o porannych korkach, czy długim czasie dojazdu dzieci do szkoły. Wszystko, czego potrzebujesz masz na miejscu, a samochód w weekendy możesz z powodzeniem zamienić na miejski rower. Warto pamiętać, że mieszkania w Gdyni w tym rejonie, to coraz większa rzadkość na rynku, a ich cena będzie tylko rosnąć.

Na koniec warto zauważyć, że przy tym metrażu i lokalizacji, cena ofertowa 667 500 zł, jest całkiem rozsądna. Co prawda powstają także nowe mieszkania Gdyni Śródmieściu, jednak ich cena, wliczając wykończenie będzie się znacznie różnić. Podsumowując więc, jeśli ta oferta spotkała się z Twoja uwagą - reaguj szybko.

Cena: 667 500 zł
Lokalizacja: Gdynia Działki Leśne, ul. Śląska


Komentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!