Słoneczne, 4-pokojowe mieszkanie dla rodziny w Gdyni

Co sprawia, że ta propozycja mieszkania na sprzedaż w Gdyni jest warta Twojej uwagi?

  • przestronne 4-pokojowe mieszkanie
  • nowy budynek z 2015 roku
  • bardzo bezpieczne, na zamkniętym osiedlu
  • słoneczne, z dużym tarasem
Mieszkanie jest bardzo przestronne, bowiem jest to 84 metry kwadratowe podzielone na 4 wygodne pokoje. Oznacza to, że nawet duża rodzina nie będzie miała problemu z wygodnym rozdysponowaniem tej przestrzeni.

Jeżeli wahasz się, czy nie postawić w swoich poszukiwaniach na nowe mieszkania w Gdyni, warto wziąć pod uwagę, że prezentowane mieszkanie zostało oddane do użytku zaledwie w 2015 roku. Na dodatek jest gotowe do wprowadzenia się. Oznacza to, że praktycznie kupujesz nowe mieszkanie dla rodziny w Gdyni, a jednocześnie unikasz kosztów i stresu związanego z wykończeniem lub remontem. To może oznaczać spore oszczędności w Twoim budżecie.

Dużym atutem tego mieszkania w Gdyni na sprzedaż jest bezpieczeństwo, o które zadbał obecny właściciel. Mieszkanie wyposażone jest w nowoczesny system alarmowy z monitoringiem. Dzięki temu możesz sprawdzić, co dzieje się w Twoim mieszkaniu z poziomu smartfona. Dodajmy do tego bezpieczne zamknięte osiedle i mamy poziom bezpieczeństwa, który Twoja rodzina doceni na co dzień.

Warto wspomnieć także o tym, że mieszkanie jest bardzo słoneczne i wyposażone w duży, ponad 30-metrowy taras. Duże okna wpuszczą do wewnątrz dość światła słonecznego, abyście Ty i cała Twoja rodzina czuli się komfortowo przez cały dzień. Przeszklenia dodatkowo poprawią odczucie przestrzeni, dzięki czemu mieszkanie będzie wydawało się jeszcze większe, a duży taras będzie idealnym miejscem na rodzinne spędzanie czasu popołudniami i w weekendy.

Całość czyni propozycję tego mieszkania w Gdyni co najmniej wartą rozważenia.

Cena: 650 000 zł
Lokalizacja: Gdynia Obłuże, ul. Boisko

Link do oferty: https://www.otodom.pl/oferta/mieszkanie-4-pok-2-lazienki-84m-2015-gdynia-ID3XvnS.html#506bdfc258

Komentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!