Słoneczne mieszkanie dla rodziny w Gdyni Obłużu

Dlaczego warto zwrócić uwagę na tą ofertę mieszkania na sprzedaż w Gdyni?


  • przestronne 3 pokoje z osobną kuchnią,
  • wyremontowane, do umeblowania,
  • bardzo słoneczne, z dwusronną ekspozycją,
  • optymalna lokalizacja dla rodziny.
Propozycja tego mieszkania w Gdyni na sprzedaż, to idealne rozwiązanie dla 3-osobowej rodziny z dzieckiem w wieku szkolnym. Mieszkanie składa się z 3 pokoi i osobnej kuchni, na powierzchni 60 mkw. Oznacza to, że żadnemu z domowników nie zabraknie przestrzeni. Z powodzeniem można urządzić samodzielny salon, sypialnię i pokój dla dziecka.

Dużym atutem jest stan tego mieszkania w Gdyni. Jest ono bowiem wykończone, świeżo po remoncie w 2019 roku. Dzięki temu jedyne, co pozostało nowym właścicielom, to umeblować i... wprowadzać się :) To również oznacza spore oszczędności w domowej kasie, nie wspominając o stresie i problemach związanych z remontem.

Mieszkanie jest położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku. Jest bardzo słoneczne dzięki dużym oknom i dwustronnej ekspozycji. Dzięki temu naturalne światło będzie dostępne dla domowników przez cały dzień, o każdej porze roku. To z kolei bardzo dobrze wpływa na energię i samopoczucie Twojej rodziny.

Warto zauważyć, że mieszkanie wyposażone jest w instalację gazową, co przekłada się na spore oszczędności w eksploatacji na co dzień i pozwala na zamontowanie tradycyjnej kuchni gazowej.

Na plus należy zaliczyć także lokalizację, czyniącą z tej oferty wręcz idealne mieszkanie dla rodziny w Gdyni. Ponieważ budynek znajduje się w drugiej linii zabudowy, bliżej lasu - mamy ciszę, spokój i zieleń w okolicy, która sprzyja wypoczynkowi i rekreacji. Jednocześnie pod samym blokiem mamy przystanek autobusowy, a Estakada Kwiatkowskiego jest w odległości 2 min samochodem. 

Całość dostępna jest w bardzo przystępnej cenie. W aktualnym stanie wykończenia oraz fakt, że mieszkanie dostępne jest od zaraz, propozycja jest bardzo konkurencyjna, zwłaszcza biorąc pod uwagę nowe mieszkania w Gdyni.

Cena: 399 000 zł
Lokalizacja: Gdynia Obłuże, ul. Stolarska


Komentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!