Słoneczne mieszkanie dla rodziny w Gdyni z widokiem na morze

Dlaczego warto zwrócić uwagę na propozycję tego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?


  • doskonała lokalizacja - cicho, zielono, a w centrum
  • bardzo słoneczne, z widokiem na morze
  • niskie koszty utrzymania
  • rozsądna inwestycja na przyszłość
Propozycja tego mieszkania w Gdyni na sprzedaż będzie ciekawym rozwiązaniem, jeśli szukasz mieszkania "na jakiś czas", dla 3-osobowej rodziny. Mieszkanie nie jest duże jak na standardy lokali 3-pokojowych. Ma zaledwie 48,7 mkw. Oznacza to, że 3-osobowa rodzina z małym dzieckiem nie będzie narzekała na brak przestrzeni. Jeśli jednak planujesz kolejne dziecko wkrótce - może być problem.

Pozostałe atuty tego mieszkania w Gdyni rekompensują niedobór powierzchni z nawiązką. Dlaczego tak twierdzę?

Mieszkanie położone jest na ul. Partyzantów. Oznacza to, że masz dosłownie wszędzie blisko! Z okien rozpościera się widok na planowany Park Centralny i morze. Można śmiało powiedzieć, że to mieszkanie dla rodziny w Gdyni jest kwintesencją mieszkania nad morzem. 

Czy znasz inną lokalizację, z której na plażę dostaniesz się w 10 minut spacerem, a jednocześnie wszelkie punkty usługowe, szkoły i przedszkola będziesz mieć równie blisko? Otóż to :) Nowe mieszkania w Gdyni na obrzeżach nigdy nie będą w stanie przebić tego widoku w podobnej cenie.

Dzięki ekspozycji wschodnio-południowej, oprócz genialnego widoku masz także gwarancję odpowiedniego nasłonecznienia. To duży plus jeśli preferujesz światło słoneczne na co dzień. Mieszkanie jest również bardzo oszczędne w eksploatacji - wyposażone jest we wszystkie media, także gaz. Latem opłaty do spółdzielni wynoszą ok 300 zł, zaś zimą, z ogrzewaniem ok. 500 zł. To bardzo ważne, jeśli liczysz na oszczędności w domowym budżecie.

Mieszkanie jest wydawane w stanie do remontu, co oznacza, że właściciel może być skłonny do dalszej negocjacji ceny. Dzięki temu masz okazję wynegocjować naprawdę korzystną cenę za to mieszkanie. Warto wziąć tu także pod uwagę, że w przyszłości, mieszkanie w tej lokalizacji będzie doskonałym punktem na najem i dodatkowe przychody w domowym budżecie.

Cena: 419 000 zł
Lokalizacja: Gdynia, Wzgórze św. Maksymiliana, ul. Partyzantów

Komentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!