Wygodne mieszkanie dla rodziny w Gdyni na os. Fikakowo

Jakie atuty proponuje to mieszkanie dla rodziny w Gdyni?


  • ciekawie urządzone 3 pokoje, dla rodziny z 1 lub 2 dzieci
  • cicha okolica, z dużą ilością ścieżek spacerowych
  • pełna infrastruktura handlowa na miejscu
  • dobra komunikacja w kierunku Gdańska, Gdyni i Sopotu
Propozycja tego mieszkania na sprzedaż w Gdyni idealnie wpasuje się w potrzeby 3 lub 4-osobowej rodziny szukającej wygodnego miejsca do życia. Mieszkanie podzielone jest na 3 pokoje:
  • przestronny salon z aneksem kuchennym
  • dużą sypialnię z garderobą
  • pokój dziecięcy, dostępny z sypialni
Dużym plusem dla rodzin będzie okolica tego mieszkania w Gdyni na sprzedaż. Osiedle Fikakowo, bo o nim mowa, usytuowane jest na tyle blisko lasu i okolicznych placów zabaw, że z pewnością nie zabraknie Wam tras spacerowych i rowerowych. To szczególnie istotne, jeśli spodziewacie się dziecka lub po prostu lubicie aktywnie spędzać czas.

Jednocześnie w zasięgu spaceru mamy dostępną całą infrastrukturę handlowo-usługową, taka jak dyskonty spożywcze i supermarkety, a także szkoły, przedszkola i żłobki. Jest to atut, którego nowe mieszkania w Gdyni na wielu osiedlach nie oferują.

W razie potrzeby natomiast, bez trudu dostaniesz się w inne części Trójmiasta, czy to komunikacją miejską, PKM lub samochodem. Spod bloku na Obwodnicę Trójmiasta dojedziesz w ok 3 minuty. Zatem nie będzie dla Ciebie dużym problemem praca w Sopocie, czy nawet w Gdańsku i dojazd z mieszkania w Gdyni. Wszędzie dostaniesz się w max 30-40 minut.

Cena: 399 000 zł
Lokalizacja: Gdynia Wielki Kack, os. Fikakowo
Komentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!