Wygodne mieszkanie dla rodziny w Gdyni na os. Sokółka Zielenisz

Dlaczego warto sprawdzić to mieszkanie dla rodziny w Gdyni?


  • przestronny układ pomieszczeń, 3 pokoje
  • okolica przyjazna rodzinie
  • blisko punkty handlowo-usługowe i przedszkola
  • stan gotowy do wprowadzenia się
Propozycja tego mieszkania na sprzedaż w Gdyni przede wszystkim przypadnie do gustu rodzinom poszukującym wygodnego, przestronnego układu mieszkania. W tym wypadku mamy do zagospodarowania 70 metrów kwadratowych podzielonych na 3 podstawowe pomieszczenia:
  • salon z aneksem kuchennym - ok 33 mkw
  • dwie sypialnie - 10 i 12 mkw
Oznacza to, że na pozostałe pomieszczenia i ciągi komunikacyjne pozostaje nam aż 15 mkw, zatem z pewnością nie będziesz czuć się w tym mieszkaniu "ściśnięty jak na półce w bloku" ;) 

Warto dodać, że z tej powierzchni udało się wydzielić specjalne pomieszczenie na pralkę i suszarkę, dzięki czemu masz więcej miejsca w łazience, a działająca pralka nie będzie przeszkadzać domownikom nawet późnym wieczorem.

Atutem tego mieszkania w Gdyni na sprzedaż jest również bardzo przyjazna rodzinie i wychowaniu dzieci okolica. Na osiedlu znajduje się wiele placów zabaw i terenów zielonych z takimi atrakcjami jak kolejki tyrolskie, trampoliny, czy duże zjeżdżalnie. Dla dorosłych zaś znajdziesz w okolicy plenerową siłownię oraz wiele tras rowerowych. Dzięki temu będziecie mieć wiele okazji do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

W bezpośredniej okolicy znajdziesz także sporo, potrzebnych na co dzień punktów handlowych - od żabki, przez pizzerię i przychodnię po Lidla i Biedronkę. Dla najmłodszych zaś w bezpośrednim sąsiedztwie masz aż 3 przedszkola do wyboru. Właśnie dlatego nowe mieszkania w Gdyni znikają na tym osiedlu tak szybko. Rozwinięta infrastruktura bowiem oznacza, że wszystkie codzienne sprawy możesz załatwić bez konieczności dalekiego wyjazdu samochodem.

Dużym plusem, który także warto wziąć pod uwagę jest także fakt, że mieszkanie jest w stanie gotowym do wprowadzenia się. Aktualni właściciele planują pozostawić całe wyposażenie, a to dla Ciebie oznacza spore oszczędności przy przeprowadzce. Stąd cenę należy określić jako rozsądną i dotyczącą gotowego mieszkania w Gdyni "pod klucz".

Cena: 550 000 zł
Lokalizacja: Gdynia Chwarzno-Wiczlino, ul. Janki Bryla

Komentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!