3-pokojowe mieszkanie dla rodziny w Gdyni na osiedlu Wiczlino-Ogród

Jakich korzyści możesz spodziewać się wybierając to mieszkanie dla rodziny w Gdyni?


  • komfort mieszkania na cichym, rodzinnym osiedlu,
  • oszczędność czasu dzięki bliskości szkoły, przedszkola, a niebawem także liceum,
  • oszczędność środków i... nerwów, bowiem mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia się,
  • dożo miejsca dla Twojej rodziny dzięki wygodnemu układowi pomieszczeń z ogródkiem i dużą piwnicą.
Propozycja tego mieszkania na sprzedaż w Gdyni, to kwintesencja cichej rodzinnej przystani, w której odpoczniesz po ciężkim dniu pracy i zrelaksujesz się uprawiając swoje pasje. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Wiczlino - Ogród, które mogłoby posłużyć za wzorzec podmiejskiego osiedla dla rodziny.

Pomiędzy budynkami znajdziesz pełno zieleni i przestrzeni rekreacyjnej, takiej jak place zabaw, ścieżki rowerowe, czy siłownie na świeżym powietrzu. Po drugie, na miejscu znajdziesz wiele punktów usługowo-handlowych od żabki, przez kawiarnie, po salon urody i szkołę językową. Wreszcie w zasięgu wzroku masz placówki edukacyjne dla Twojego dziecka: przedszkola, szkoła podstawowa i liceum (od września 2019). 

To wszystko oznacza sporą oszczędność czasu dla Ciebie i Twoich domowników, ponieważ nie musisz odwozić co rano dzieci do szkoły czy przedszkola samochodem, a większość podstawowych sprawunków załatwisz na miejscu. Między innymi dlatego powstają tu nowe mieszkania w Gdyni, a osiedle zyskuje coraz większe uznanie wśród rodzin poszukujących miejsca do życia.

Dużym plusem, w stosunku do oferty deweloperskiej jednak jest to, że tego mieszkania w Gdyni nie musisz remontować, wykańczać, a nawet ponosić nakładów na umeblowanie. Całe wyposażenie bowiem jest w cenie, a mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia się. Oznacza to spore oszczędności finansowe... a także oszczędność czasu i nerwów dla ciebie ;)

Układ tego mieszkania w Gdyni na sprzedaż jest bardzo wygodny. Mieszkanie podzielone jest na 3 pokoje (67 mkw.), a dodatkowo otrzymujesz 9 mkw piwnicy i duży słoneczny ogródek, w którym wypijesz poranną kawę i urządzisz rodzinnego grilla. To wszystko sprawia, że będzie to idealne miejsce dla 3 lub nawet 4-osobowej rodziny z dwójką małych dzieci. 

Cena: 546 000 zł
Lokalizacja: Gdynia Wiczlino, ul. Filipkowskiego

Komentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!