Przestronne mieszkanie dla rodziny w Gdyni na Małym Kacku

Dlaczego warto zainteresować się tą propozycja mieszkania na sprzedaż w Gdyni?


  • 4-pokojowe mieszkanie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu,
  • mieszkanie w otoczeniu przyrody
  • dobrze skomunikowane z Gdynią i Sopotem
  • w pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia
To mieszkanie dla rodziny w Gdyni przede wszystkim zwraca uwagę funkcjonalnym układem pomieszczeń. Mamy tu do czynienia z dostosowanym indywidualnie projektem architektonicznym, który podzielił 80-metrową przestrzeń na 4 wygodne pokoje. Oznacza to, że nawet 4-osobowa rodzina bez problemu będzie miała dość miejsca na swoje potrzeby.

Dużym atutem tego mieszkania w Gdyni na sprzedaż jest jego bezpośrednie otoczenie. Osiedle "Na Polanie" jest zamkniętą, strzeżoną przestrzenią dzięki czemu bez obaw możesz wypuścić dzieci na plac zabaw. Osiedle graniczy bezpośrednio z rezerwatem przyrody Kacze Łęgi, co oznacza, że nie musisz obawiać się, że za oknem wyrośnie Ci nowa inwestycja. Jednocześnie w bezpośredniej okolicy masz sporo miejsca na rodzinne spacery.

Mieszkanie jest także bardzo komfortowo skomunikowane, zarówno z centrum Gdyni jak i z Sopotem, bowiem znajduje się na pograniczu obydwu miast. Warto wziąć pod uwagę, że mieszkania w Gdyni w tym rejonie cieszą się coraz większym prestiżem. Nieopodal zaś znajdziesz przystanek PKM Karwiny. Dzięki temu, bez względu na wybrany środek komunikacji Twoi domownicy szybko i sprawnie dostaną się do dowolnej części Trójmiasta.

Sporym plusem jest także fakt, że mieszkanie wydawane nowemu właścicielowi jest w stanie do zamieszkania. Oznacza to bowiem, że możesz zaoszczędzić sporo czasu i nerwów na wykończeniu i remoncie, skupiając się wyłącznie na najbardziej kluczowych dla ciebie zmianach w aranżacji. Z pewnością nowe mieszkania w Gdyni, nawet w okolicy mogą kusić znacznie niższą ceną. Jednak czas i finanse niezbędne do realizacji remontu i optymalnego wykończenia mogą szybko pochłonąć pozorną oszczędność.

Cena: 790 000 zł
Lokalizacja: Gdynia, Mały Kack, ul. StrzelcówKomentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!