Wygodne mieszkanie dla rodziny w Gdyni na osiedlu Sokółka Zielenisz

Dlaczego warto zdecydować się na ta propozycje mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

  • wygodny układ mieszkania dla 3-4-osobowej rodziny,
  • dużo światła słonecznego rano i po południu, dzięki ekspozycji wschód-zachód,
  • bezpieczeństwo dla Twoich dzieci, dzięki rodzinnej atmosferze na osiedlu,
  • oszczędność czasu dzięki szerokiej infrastrukturze handlowo-usługowej na miejscu.
Proponowane mieszkanie dla rodziny w Gdyni ma przede wszystkim bardzo wygodny układ, z którego zadowolona będzie 3- lub 4-osobowa rodzina. Przede wszystkim mamy osobną kuchnię, co znacznie zwiększa powierzchnię i ułatwia aranżację salonu. Po drugie sypialnie w mieszkaniu mają po ok. 14 mkw., dzięki czemu Twoje dzieci nie będą kłócić się, kto ma większy pokój ;)

To wszystko daje bardzo wygodny, a za razem funkcjonalny układ mieszkania w Gdyni dla Twojej rodziny.

Drugą korzyścią, którą z pewnością docenisz, jeśli preferujesz jasne, doświetlone przestrzenie, jest dwustronna ekspozycja tego mieszkania w Gdyni na sprzedaż. Jest to ekspozycja wschodnio-zachodnia, co oznacza, że mieszkanie doświetlone jest zarówno rano, gdy szykujecie się do szkoły i pracy, jak i po południu, gdy odpoczywacie po codziennych obowiązkach. Jednym słowem, światło słoneczne właśnie wtedy, gdy najbardziej go potrzebujesz!

Osiedle Sokółka Zelenisz, a także sąsiednie Sokółka i Patio Róży, to przestrzenie zaprojektowane z myślą o rodzinach z dziećmi. Jak pewnie wiesz, nie wszystkie nowe mieszkania w Gdyni można w ten sposób określić. Właśnie z myślą o rodzinach i bezpieczeństwie dzieci, zaprojektowano tu wiele ścieżek rowerowych, chodników i stref ruchu. 

Na osiedlu znajduje się także, prawdopodobnie największy i najnowocześniejszy plac zabaw w Gdyni połączony z siłownią na świeżym powietrzu. Jeśli lubicie aktywnie spędzać czas razem, z pewnością docenicie to miejsce. Jeśli jednak wolicie wycieczki rowerowe, pobliski las zapewni Wam wiele ciekawych szlaków do sprawdzenia.

Na koniec, lecz nie najmniej ważne. Osiedle wyposażone jest w pełną infrastrukturę od przedszkola i poczty, przez gabinety kosmetyczne po pełen wybór sklepów ogólnospożywczych i specjalistycznych a nawet pizzerię. To oznacza, że po ciężkim dniu pracy nie musisz tracić czasu na dodatkową rundę po mieście by załatwić najważniejsze sprawunki - wszystko masz na miejscu.

Cena: 480 000 zł
Lokalizacja: Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Zaruskiego


Komentarze

Szukasz ciekawego mieszkania na sprzedaż w Gdyni?

Ten serwis powstał z myślą o rodzinach poszukujących optymalnego dla siebie mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo dynamiczny, a okazje szybko znikają... albo okazują się wcale nie być okazjami!

Na tej stronie znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni, składające się z co najmniej 3 pokoi, ponieważ uważam, że taka przestrzeń właśnie to minimum dla rodziny.

Każda oferta recenzowana jest z perspektywy eksperta rynku nieruchomości, który nie jedno mieszkanie widział i doskonale rozumie potrzeby dzisiejszej rodziny.

Jeśli jednak wśród opisanych i dostępnych powyżej ofert nie znajdziesz mieszkania na sprzedaż spełniającego wymagania Twoje i Twojej rodziny - napisz do mnie lub skontaktuj się przez chat w prawym dolnym rogu ekranu. Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz!